Magott Bogdan

Namysłów

Opinie o Magott Bogdan

wrocław

Bogdan Magot oszukuje , nie wypłaca, nierozlicza sie od trzech lat mam klauzule wykonalności i komornik nie może ściągnäć kase. Kłamca jego słowa jutro oj zapomniałem a potem nie odbiera telefonów.

Waler

[usunięte przez moderatora]i kretacz w dodatku pseudobudowlaniec . Nie wie o co chodzi .

zleceniodawca

uwaga przed tym Panem! niesłowny [usunięte przez moderatora]t!

glokarna

Podpisuję sie pod opiniamii[usunięte przez moderatora] jest kłamczuchem i osobą kompletnie nieodpowiedzialną! Unikajcie tej osoby jak ognia, bo współpraca z nią to po prostu pomyłka. Nie dajcie się nabrać na pierwsze wrażenie, bo [usunięte przez moderatora]potrafi doskonale sprzedawać kłamstewka.

Krętacz, niewypłacalny [usunięte przez moderatora]!

To zwyczajny przekręt!

Zostaw opinię o Magott Bogdan - Namysłów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Magott Bogdan