bonarka

Kraków

Opinie o bonarka

z histori pamientam zwrot podludzie i wiemy co to znaczy a ja przekonalem sie na sobie co to znaczy pracujac na zlecenie w tym cudownym centrum handlowym bonarka krakow braklo by miejsca na opisy[usunięte przez moderatora] pracowniczych i [usunięte przez moderatora] moje pytanie jest takie czy moge czuc sie patryjota w kraju gdzie pracownik na etacie ma wieksza przerwe moze sie napic herbaty na przerwie idostaje cieple ubranie do hlodni i za ta sama prace wieksze wynagrodzenie a ja nie czy jestem innym czlowiekiem ..podczlowiekiem

Zostaw opinię o bonarka - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie bonarka