Przedsiębiorstwo Oczyszczania Wód i Ziemi POWIZ Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Przedsiębiorstwo Oczyszczania Wód i Ziemi POWIZ Sp. z o.o.

tam tez sa info

No albo sprawdzić ich stronę internetową @szczebiot.

pracus

uwaga gdyż ten sam zarząd powolal nową spolkę takze uwazajcie gdzie udajecie sie na rozmowe kwalifikacyjna , nazwe mozna zlokalizowac w krs

pracus

Firma oglosila upadlosc z dniem 2.01.2014

Firma jest wieklą pomyłka. wszystkim pracownikom nie wypłaca pensji. Mało tego swoim podwykonawca na budowach też nie pałci. długi firmy sa kolosalne. Pani prezes porusza sie porsche porsche cayenne pan prezes volvo a pracownicy dostaja po kilka zł zaliczki na poczet wyłat za zaległe wynagrodzenia. do konca 2013 roku zostanie okreslone czy firma nie ogłosi upadłości. Jesli jestes przedsiebiorca to nie wspołpracuj z nimi bo puszcza cie z torbami a dla szukających pracy przestroga "praca bez wynagrodzenia i słodkie obietnica"

aa

nie wypłaca pracownikom od 2 miesiecy. to mówi samo za siebie.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Oczyszczania Wód i Ziemi POWIZ Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Wód i Ziemi POWIZ Sp. z o.o.