Opinie o Ośrodek Rehabilitacyjno-Wczasowy Orka Ryszard Wiencek w Ustka

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Ośrodek Rehabilitacyjno-Wczasowy Orka Ryszard Wiencek. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ośrodek Rehabilitacyjno-Wczasowy Orka Ryszard Wiencek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Fizjoteraupeci

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ośrodek Rehabilitacyjno-Wczasowy Orka Ryszard Wiencek w Ustka

Goście 2 tygodniowi Nowy wpis

Zacznijmy od plusów, lokalizacja super i na tym byłoby koniec. Jedzenie porcjowane, dźem wydzielany, nie dla wszystkich starczyło, kartka żeby odnosić naczynia. Rehabilitacja to proforma, personel nadąsany cały czas jakby pracowali tam za karę. W pomieszczeniach do zabiegów "rehabilitanci" przynoszą sobie obiady i jedzą między pacjętami wiec pomieszczenie bardziej przypomina stołwkę niż pokój do rehabilitacji. Na pytanie gdzie można zadzwonić jeśli nie przyjdzie się na "zabiegi", odp pana rehabilitanta: pod numer 112. W recepcji pusto, nikogo nie ma. Recepcję prowadzi m.in. rehabilitantka, której mina jest wiecznie niezadowolona. Pokój 3 osobowy bardzo mały i tylko jedna szafa. W łazience wilgoć. Właściciele którzy mieszkają do góry najprawdopodobniej wyłączają wieczorem antenę i nikt TV nie pooglądał. W czasie 2 tygodniodowego pobytu TV wieczorem działał 3 razy. Większość kuracjuszy zgłaszało tą niedogodność, ale nie działało to na nich. Każdemu wciskali inny "kit" dlaczego nie ma telewizji. . Praktycznie pobyt był bez TV. W czasie naszego pobytu na korytarzu budynku ORKA II, na parterze spadł sufit. Dobrze, że nikomu nic się nie stało. Wtedy bardzo szybko to uprzątneli i na drugi dzień dziura w suficie była szybko malowana żeby ubytek nie rzucał się w oczy. Wycieczki organizowane w drugim tygodniu pobytu jak już każdy w większości wszędzie już był. Papier toaletowy na korytarzu, ale środki czystości, czy mop pod zamknięciem. Bułki na drogę to minimalna ilość margaryny, a do tego potarte coś seropodobne, a w drugiej pół plastra wędliny. Ogólnie nie polecam. W tym ośrodku jest zero empatii.

Rabarbara Nowy wpis

Bylysmy w sanatorium prywatnie, miałyśmy 3 osobowy pokój z balkonem (platne 3 x 50zl). Sprzątanie było 1 raz w tygodniu, było wiec b brudno. Jedzenie okropne, nawet dżem pod wydziałem, stołówka b ciasna. Na ścianie kartka, że sami mamy odnosić naczynia.. Kierowniczka traktująca pensjonariuszy jak uczniaków. Recepcjonistka nie ma nic do powiedzenia, wszystko musi ustalać z "gorą". Jedynie położenie ładne, ale to nie zasluga kierownictwa. A swoja droga, maja chyba niezle plecy, ze prowadzą taki biznes Takie miejsca powinny być zamknięte !!!

Jolanta Grodzicka Nowy wpis
@Rabarbara

Nie wiem jak można tak napisać ja byłam od 30 czerwca do 13 lipca 2023r i to nie pierwszy raz tylko 4 i ciągle tam wrócę ponieważ jest tam bardzo fajnie tak jak rodzina.Pani Grażyna super gotuję jest dieta lekko strawna jest przemiłą osobą do której można o wszystko się zwrócić i nie ma problemy,np.moja córka nie lubi ryby i poprosiłam czy by mogła dostać w zamian co innego to nie było problemu,jest kochaną osobą a jeśli chodzi o sprzątanie to co drugi dzień chodziła pani i sprzątała papier zawszę leżał na korytarzu i każdy mugł wziasc jak mu zabrakło, pokój z środkami czystości był otwarty i jak było coś potrzeba to był dostęp do wszystkiego.Pan Ryszard jest super facet o co bym nie poprosiła to dało radę załatwić nawet w nocy jak była taka potrzeba bo są różni ludzie i odwalają różne rzeczy a jeśli chodzi o Panią (usunięte przez administratora) to też jest w porządku kobietą tylko ona ma tyle spraw na głowie a ludzkie są różni dać im palec a wezmą całą rękę można się dogadać o wszystko tylko trzeba rozmawiać a nie nic się nie mówi a później się wypisuję że tego czy tamtego nie ma . Jeśli chodzi o Panią Agnieszkę to jest przemiłą osobą bardzo pomocną i Super kobieta.Pan (usunięte przez administratora)który robi rechabilitacje jest żartowniś ale potrafi doradzić ,podpowie co można zrobić z schorzeniem który boli tylko ma jedno wadę mało się uśmiecha ale myślę że za rok będzie lepiej. Dziękuję bardzo kierownictwu i wszystkim pracownikom za rodzinną atmosferę ????. Zwiedziłam dużo pensjonatów przez 16 lat ale Ustka jest piękna a pensjonat orka jest super przynajmniej dla mnie wszędzie blisko.????

Bożena Nowy wpis

Brak diety lekkostrawnej pomimo że jest w ofercie i została zgłoszenia kucharkom. Jedzenie bardzo niesmaczne i jednorodne, produkty najniższej jakości. Stołówka ciasna, obsługa niemiła. Rehabilitanci bardzo aroganccy i chamowaci. Jedyny dobry punkt to bliskość do morza. Zdecydowanie nie polecam. Osobiście nigdy tam nie pojadę.

Nomo

Ośrodek, w którym jest zimno, a wszelkie uwagi zgłaszane do recepcji ośrodka były zapisywane i na tym się kończyło. Na wycieczki , byliśmy doprowadzanie przez kierowniczkę i zostawiani na miejscu, a była to grupa osób niewidomych i słabowidząch. Szczeże moim zdaniem jest to ośrodek przetwania.

@Nomo

Tak? A jakie niby uwagi były zgłaszane, że zostały one pozostawione bez jakiejkolwiek reakcji?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Ośrodek Rehabilitacyjno-Wczasowy Orka Ryszard Wiencek? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
Agnieszka

Widzę, ze z reguły opinie o pobycie w ośrodku są jakieś takie złe. :( Podobno pokoje są ciasne i brudne a jedzenie okropne, ludzie głównie chwalą tutaj bliskość do morza. Ciekawa jestem czy aktualne nastawienie pracowników do pracy w tym miejscu jest podobne? Jak z atmosferą pomiędzy zespołem? Bo sądząc po opiniach o wyglądzie ośrodka może to być lekko przytłaczające..

Hanna
@Agnieszka

Ma Pani 11 opinii, ktore sie zbiegaja w czasie a osrodek funkcjonuje od 15 lat. Nawet stojac w kolejce 1 na 10 osob jest niezadowolona ze czeka za dlugo. Tak samo w osrodku, ktory jest otwarty 6 miesiecy w roku, czy restauracij zawsze znajdzie Pani kilka negatywnych opinii. Wiec wnioski prosze wyciagnac samej, 90% pracownikow jest stalych, ktorzy co roku powracają wiec to mowi samo przez się. Placa jest zawsze wyplacana na czas i nikt nie czuje sie pokrzywdzony a umowa jest w pelni legalna. Pracownicy jedza razem i to samo co kurcjusze, nie na specjalnego pracowniczego jedzenia. Pracownicy sobie nawzajem pomagaja i nie ma napietych sytuacji.

@Hanna

Dzień dobry! Bardzo dziękuję za tak treściwą wypowiedź i wyjaśnienie sytuacji związanej z tymi negatywnymi opiniami. Czy oprócz tych w internecie często zdarza się, żeby kierowano je również do Państwa bezpośrednio? Czy tylko anonimowi ludzie mają tutaj "coś" do powiedzenia?

Brzeg woj.Opolskie

Dziękujemy za wspaniały pobyt w "Orce" od 1.09 do 14.09.2021, pogoda była cudowna, lokalizacja w samym centrum starej Ustki, mieszkaliśmy w części hotelowej, pokoje z balkonami, przestronne, czyściutkie z pełnym wyposażeniem. Do budynku gdzie jest stołówka i część rehabilitacyjna to tylko przejście przez ulicę. Zabiegi może nie nadzwyczajne ale przecież byliśmy na turnusie rehabilitacyjno - wczasowym a nie w sanatorium ,natomiast jesteśmy wdzięczni młodym rehabilitantom za serdeczność, uśmiech i konwersację z nami już wiekowymi pacjentami. Mieliśmy więc czas na spacery, zwiedzanie i relaks w kawiarniach i knajpkach. Obsługa wspaniała, przemiłe panie w recepcji a szczególnie pani koordynatorka ( blondynka, przepraszam ale zapomniałam imienia). Stołówka wprawdzie trochę mała ale za to jedzenie jak u mamy. Cudownie spędzone dwa tygodnie. Pozdrawiamy serdecznie. Lucyna i Tadeusz Mystek oraz Małgorzata i Fryderyk Obszarny

joe

Pobyt uważam za szczególnie nieudany. Brudno ,ciasno, zabiegi to jakaś prowizorka. Czy ktoś kontroluje z instytucji które wydały pozwolenie na taką działalność? Razem żoną mieliśmy przez cały pobyt problemy gastryczne. Ciasna stołówka, brak pracowników. Naczynia trzeba odnosić jak na pracowniczej stołówce. Na turnusie z NFZ mieliśmy lepsze warunki pobytu a zabiegi to nawet nie da się porównać. NIE POLECAM.Omijajcie to miejsce.

Zosik

Najgorsze ośrodek w jakim byłem.Brud w pokojach ,na stołówce ciasno,brudno i niesmaczne.Porcje małe i zimne obiady na drugiej zmianie.Właścicielka niemiła a wręcz opryskliwa.Zabiegi to jakaś pomyłka.w pokojach brudno,jedna mała szafa bez półek na trzy osoby.Czy jakaś instytucja to kontroluje?

Rabarbara

Odradzam przyjazd i ostrzegam. Nie zachowuja ostrożności w związku z pandemia. Nie sprawdzają testów i szczepień ,obce osoby siedzą przy wspólnym stoliku. Obsługa niemiła i niekompetentną. Pokoje ciasne i brudne, jedzenie okropne. Dobre położenie, blisko morza, ale to akurat nie zasługa wlasciciela

Teresa z Mysłowic z Iwonką

byłam z córka w czerwcu 2020 na turnusie rehabilitacyjnym było super ,właściciele przemili ,ośrodek przestronny, jedzenie tak jak w domu i duże porcje . Serdecznie pozdrawiam wszystkich ,na pewno wrócę do tego ośrodka

@Teresa z Mysłowic z Iwonką

Chyba byłyśmy w różnych ORKACH bo ja widziałam coś innego. Ciasne pokoje, niemiła obsługa łącznie z właścicielka i ohydne , nieurozmaicone i niezdrowe niechlujnie podane w brudnych naczyniach jedzenie

Jan Drzymała

Dziękujemy za miły pobyt (30 .07-12.08.21) w Orce w Ustce. Wycieczki, plaża, zabiegi, wieczorki taneczne, ładne pokoje, parking, miła obsługa pozwoliły nam wróć do domu z zapasami energii i radości. Pozdrawiamy. Maria Z. i Jan Drzymała

ka

Jak wyglądają zarobki rehabilitanta?

OKRPNIE

NIE POLECAM ZABIEGI PROWIZORKA

Ośrodek Orka - fajna lokalizacja blisko morza. Pani na recepcji sympatyczna i pomocna oraz cały personel. Wyżywienie dobre smak domowego gotowania i do sytości. Warunki mieszkaniowe czyste i zadbane. Godne polecenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Ośrodek Rehabilitacyjno-Wczasowy Orka Ryszard Wiencek - Ustka

Ośrodek Rehabilitacyjno-Wczasowy Orka Ryszard Wiencek
3.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Marynarki Polskiej 68A
    76-270 Ustka