MARKET POL - TADEUSZ ZIENTECKI

Radzionków

Opinie o MARKET POL - TADEUSZ ZIENTECKI

Marek

Witam serdecznie byłem na przeglądzie z instalacją landi renzo gdzie zostały wymienione dwa filtry gazowe cena za wymianę bez regulacji instalacji wyniosła 250 zł brutto.Dla mnie stanowczo za dużo,po zmianie zakładu serwisującego cena za tą samą usługę spadła do 150 zł to jest do przyjęcia Instalacja Landi renzo omegas.

wiesiu

Jednym słowem kłamcy i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tyle!

zniesmaczony

Sama instalacja gazowa zrobiona bardzo dobrze - tutaj nie mam zastrzeżeń, ale niestety chamstwo, bezczelność i oszukiwanie klientów. Wykupiłem instalację gazową z przedłużoną gwarancją (co kosztowało odpowiednio więcej od standardowej instalacji), niestety właściciel nie raczył poinformować, że aby zachować gwarancję należy robić u niego przeglądy, które są dodatkowo płatne. To wszystko jest jeszcze jako tako do przyjęcia, ale nie wspomniał także, że co drugi przegląd jest raz taki drogi, ponieważ jest "duży". Na rachunkach z dwóch przeglądów jest nabite dokładnie to samo, a cena przebijająca o 100%. Zapytałem co w takim razie znaczy "duży" przegląd - jakoś nikt mi nie odpowiedział na to pytanie, tylko zbyto mnie żebym poczekał na samochód na dworze. Wspomniałem właścicielowi, że należy informować klientów o takich kosztach dodatkowych - zaczął po mnie krzyczeć, że jak śmie mu cokolwiek wytykać. Przekręcono mi także licznik z gazu, zamiast po 10tyś km czujnik zaczął piszczeć po 8tyś km

Zostaw opinię o MARKET POL - TADEUSZ ZIENTECKI - Radzionków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MARKET POL - TADEUSZ ZIENTECKI