P.P.H. DIK

Gorzów wielkopolski

Opinie o P.P.H. DIK

Allels
użytkownik zarejestrowany

Wystarczy, ze będziesz śledzić czy nie mają nowych ofert @zxdgh :) A to można sprawdzać też na ich stronie internetowej.

DIK--- KUTAS

Sama nazwa firmy mowi o sobie PPH DIK [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] WIELKI [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dostaniecie za prace w tej firmie

AK 47

(usunięte przez moderatora) OMIJAJCIE TA FIRME SZEROKIM LUKIEM

cyga

a czym oni się wogóle zajmują?

tolek

kiedyścieznajdekamilufrajerze - 2013-01-13 23:46:37

Ja

Unikać tej firmy.Traqktują kierowców jak bydło. Chcą by pracować bez umowy dużo obiecują a potem dają (usunięte przez moderatora) pieniądze. Kto mądry to długo tam nie wytrzymuje i szuka innej roboty.

bcn

Aplikowałem do nich i dostałem zaproszenie na rozmowę w niedzielę na dzień następny, przy czym pracownik z firmy \"Dik\" miał świadomość że jestem ponad 1tys. km od firmy i że pracuję, więc, żeby śie wstawić musiałbym olać dotychczasowego pracodawcę i szybko przyjechać łudząc się, że dostanę pracę. Jeżeli na początku tak się podchodzi do potencjalnego pracownika to można sobie tylko wyobrazić jak jest po jakimś czasie, poza tym nie powinno się palić za sobą mostów i dlatego nie olałem dotychczasowego praqcodawcy. Prawdziwe DIKI pracują w firmie DIK

Zostaw opinię o P.P.H. DIK - Gorzów wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H. DIK