PRZEDSIEBIORSTWO WIELOBRANZOWE Michał Darowny

Dęblin

Opinie o PRZEDSIEBIORSTWO WIELOBRANZOWE Michał Darowny

janek

W branży budowlanej jeśli masz doświadczenie to narzekać nie można @mikołaj więc potwierdzam twoje przypuszczenia

mario

a to jeśli są rzeczywiście jakieś dodatkowe podwyżki albo znaczące premie to bardzo proszę napiszcie tutaj o tym, może się jednak przekonam i wyślę cv i list motywacyjny do tej firmy, może jednak warto. a w czym ona jest lepsza od innych firm tego typu firm na rynku jako pracopdawca fajnie jeśli ktoś by napisał też

Tomi

No dobra - brak informacji od kogokolwiek powoduje, że nie bardzo wiem jak za to się zabrać, jak kogoś namówić o powiedzeniu o zarobkach. Możecie mi cośw tym temacie powiedzieć, czy nie bardzo. To dla mnie bardzo istotne. Niestety nie bardzo orientuje się co mogę zrobić, dacie radę czy nie bardzo ?

mikołaj

no właśnie, ja to się zastanawiam właśnie jak to wszystko wygląda, czy jest faktycznie dobry zarobek z tego czy tak średnio? powiedzcie mi proszę jeszcze czy macie jakieś dodatkowe podwyżki? albo jakiekolwiek premie na święta są przewidziane? bo ja własnie nie wiem jak to jest, ktoś się orientuje może?

olo

boi sie wlasnego cienia

john

Co w ogole (usunięte przez administratora) teraz porabia?

piotr

niech sie wezmie za uczciwa robote

lolek

cały czas jeździ tą samą vectrą LRY 56EE

dary

jakimi samochodami jezdzi teraz (usunięte przez administratora)? moze ktos zna nr rej?

Kolega

(usunięte przez administratora) Powodzenia w nowym roku, koledzy.

oszukany

pewnie,ze chcemy dawaj tylko ciekawe na jak dlugo(usunięte przez administratora)

Kolega

Koledzy mam do Michała aktualny nr tel. Jest ktoś zainteresowany?

oszukany

tam byl podany jego adres zameldowania i to jest wislana 39/10 a tak wogole to zacznijmy od tego komu ten niby biznesmen niewisi kasy(usunięte przez administratora)jakby polezal troche na szpitalnym wikcie to mialby czas sie zastanowic nad tym co robi z ludzmi bo teraz to ma wszystkich w glebokim powazaniu (usunięte przez administratora)

jacek

myslalem ze znajde jakis namiar na niego bo te nr co mialem do niego sa nieaktualne... a lezy mi kase

oszukany

wejdz w katalog pracodawcow miasta: deblin w branza:tynkowanie.wyskocza jego dane o ile jeszcze jest to ogloszenie:)

oszukany

a co chcesz sie zatrudnic?nieradze bo nic niezarobisz tylko troche zdrowia stracisz zanim odzyskasz kase

jacek

oszukany gdzie znalazles te ogloszenie? wrzuc linka

oszukany

czyżby szanowny Oszust Darowny teraz zaczynal oszukiwac ludzi przy tynkowaniu?skoro sie oglasza na stronach internetowych!niedajcie sie wciagnac w jego gierki bo nic niezarobicie!!!

marcin

Widze ze w koncu ktos sie wzial za niego,nie odpuszczajcie Albo sie prowadzi firme albo samemu idzie na budowe taka prawda

Albin

Spoko adwokat W przyszlym tyg ma wezwanie do Plocka do Skarbowki w celu konfrontacji ... Nie odprowadzal za nas skaldek na ubezp.spoleczne przez pol roku,prokuratura wezmie sie za to z urzedu jak skarbowka nada bieg sprawie ;) bede na bierzaco informowal A wy oszukani nie odpuszczajcie mu,takich pseudopracodawcow jest mnostwo !!!

to zakrawa na oszustwo finansowe powinniscie zlozyc doniesienie do prokuratury na tego czlowieka pozdr.Adwokat

yyy

Misiek wez sie uczciwie za robote,jestes za glupi na prowadzenie firmy

xyz

nie ma pojecia o prowadzeniu firmy ... zeby chociaz byl wyplacalny,a slyszalem ze firma juz nie istnieje

Nick

Ten czlowiek nie ma nic wstydu !!! Prawdy Ci nie powie,a ze odda kase to tez na to nie liczcie ... Kawal(usunięte przez administratora) nic wiecej

Albin

(usunięte przez administratora) Nie dal bo nie zglosil ich nawet do skarbowki. W piatek bylem w Urzedzie zeby wyjasnic cala sprawe Najwazniejsze ze do mnie nic juz nie maja.napisalismy oswiadczenia itd Ale co z rokiem 2011? Tez pracowalem,ale zadnej kasy nie dostalem... Ale to bajka na przyszly rok I co tu pisza to szczera prawda. Żeby czlowiek wczesniej zajrzal na te strone ...

ciesle z nakla

robilismy tydzien czasu dla tego czlowieka na wilanowie pod henpolem To co pisza o henpolu na tym portalu to prawda,ale ze i Michal nam nie zaplacil do dzis dnia to druga sprawa Najgorsze ze zero kontakt z nim,wszystkie telefony powylaczane !!! A coby bylo gdyby nas wykiwal na duze pieniadze jak ludzie wyzej pisza? Niech nikt nigdy nie podejmuje pracy u tego człowieka !!!!!!!

xxx

Szczera prawda ...

zbrojarz

Porazka. Mojemu szefowi wisi kilkadziesiat tys. i z tego co mi wiadomo zawiesil dzialalnosc(usunięte przez administratora) Na tyle co narobil przekreow na ludziach powinien miec w pyte kasy,a on groszem nie smierdzi ... Żałosne ..

Tomek

Ja Wam lepszy temat powiem.O tym,że wisi mi jeszcze gościu kase to oczywiste,ale powiem o lepszym temacie.Gość nie wydal mi pitu za zeszly rok,zebym mogl sie rozliczyc,a mialem umowe. Jest juz czerwiec i czekam kiedy dostane wezwanie do skarbowki. Zero profesjonalizmu ze strony pracodawcy !!! Odradzam jakakolwiek wspolprace

Hela

to wszystko co napisałeś drogi anonimie to święte słowa kawał oszusta (nawet w stosunku do własnej zony) i nic więcej.Ja mam z nim gorszy problem bo(usunięte przez administratora)

Własciciel,prezes,ksiegowa to jedna i ta sama osoba. Biuro w samochodzie,na dzień dzisiejszy to stary ford mondeo. Gość jest prawdziwym bajkopisarzem ... Nie znam osoby której by nie był winnej kasy. Na każdy temat znajdzie jakąś wymówkę. Mi osobiście jest winien ponad 2000zł.Na początku jeszcze coś "ściemniał przez telefon,że odda itd,ale teraz kontakt z nim się urwał.Wszystkie telefony wyłaczone,a jak nawet włączony to i tak nie odbierze mojego,obcego ani zastrzeżonego!!! Dam rade kazdemu,NIE PCHAJ SIĘ W TO [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] !!!

Zostaw opinię o PRZEDSIEBIORSTWO WIELOBRANZOWE Michał Darowny - Dęblin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRZEDSIEBIORSTWO WIELOBRANZOWE Michał Darowny