Opinie o PRZEDSIEBIORSTWO WIELOBRANZOWE Michał Darowny w Dęblin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy PRZEDSIEBIORSTWO WIELOBRANZOWE Michał Darowny. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PRZEDSIEBIORSTWO WIELOBRANZOWE Michał Darowny o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRZEDSIEBIORSTWO WIELOBRANZOWE Michał Darowny w Dęblin

Michał Darowny Nowy wpis

Ja też jestem Michał Darowny a to nie jest moja firma

janek Nowy wpis

W branży budowlanej jeśli masz doświadczenie to narzekać nie można @mikołaj więc potwierdzam twoje przypuszczenia

mario Nowy wpis

a to jeśli są rzeczywiście jakieś dodatkowe podwyżki albo znaczące premie to bardzo proszę napiszcie tutaj o tym, może się jednak przekonam i wyślę cv i list motywacyjny do tej firmy, może jednak warto. a w czym ona jest lepsza od innych firm tego typu firm na rynku jako pracopdawca fajnie jeśli ktoś by napisał też

Tomi Nowy wpis

No dobra - brak informacji od kogokolwiek powoduje, że nie bardzo wiem jak za to się zabrać, jak kogoś namówić o powiedzeniu o zarobkach. Możecie mi cośw tym temacie powiedzieć, czy nie bardzo. To dla mnie bardzo istotne. Niestety nie bardzo orientuje się co mogę zrobić, dacie radę czy nie bardzo ?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie PRZEDSIEBIORSTWO WIELOBRANZOWE Michał Darowny? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
mikołaj

no właśnie, ja to się zastanawiam właśnie jak to wszystko wygląda, czy jest faktycznie dobry zarobek z tego czy tak średnio? powiedzcie mi proszę jeszcze czy macie jakieś dodatkowe podwyżki? albo jakiekolwiek premie na święta są przewidziane? bo ja własnie nie wiem jak to jest, ktoś się orientuje może?

olo

boi sie wlasnego cienia

john

Co w ogole (usunięte przez administratora) teraz porabia?

piotr

niech sie wezmie za uczciwa robote

lolek

cały czas jeździ tą samą vectrą LRY 56EE

dary

jakimi samochodami jezdzi teraz (usunięte przez administratora)? moze ktos zna nr rej?

Kolega

(usunięte przez administratora) Powodzenia w nowym roku, koledzy.

oszukany

pewnie,ze chcemy dawaj tylko ciekawe na jak dlugo(usunięte przez administratora)

Kolega

Koledzy mam do Michała aktualny nr tel. Jest ktoś zainteresowany?

oszukany

tam byl podany jego adres zameldowania i to jest wislana 39/10 a tak wogole to zacznijmy od tego komu ten niby biznesmen niewisi kasy(usunięte przez administratora)jakby polezal troche na szpitalnym wikcie to mialby czas sie zastanowic nad tym co robi z ludzmi bo teraz to ma wszystkich w glebokim powazaniu (usunięte przez administratora)

jacek

myslalem ze znajde jakis namiar na niego bo te nr co mialem do niego sa nieaktualne... a lezy mi kase

oszukany

wejdz w katalog pracodawcow miasta: deblin w branza:tynkowanie.wyskocza jego dane o ile jeszcze jest to ogloszenie:)

oszukany

a co chcesz sie zatrudnic?nieradze bo nic niezarobisz tylko troche zdrowia stracisz zanim odzyskasz kase

jacek

oszukany gdzie znalazles te ogloszenie? wrzuc linka

oszukany

czyżby szanowny Oszust Darowny teraz zaczynal oszukiwac ludzi przy tynkowaniu?skoro sie oglasza na stronach internetowych!niedajcie sie wciagnac w jego gierki bo nic niezarobicie!!!

marcin

Widze ze w koncu ktos sie wzial za niego,nie odpuszczajcie Albo sie prowadzi firme albo samemu idzie na budowe taka prawda

Zostaw merytoryczną opinię o PRZEDSIEBIORSTWO WIELOBRANZOWE Michał Darowny - Dęblin

• Jak się pracuje w PRZEDSIEBIORSTWO WIELOBRANZOWE Michał Darowny?

Zobacz opinie na temat firmy PRZEDSIEBIORSTWO WIELOBRANZOWE Michał Darowny tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

PRZEDSIEBIORSTWO WIELOBRANZOWE Michał Darowny