Bałtycka Agencja Artystyczna BART

Sopot

Opinie o Bałtycka Agencja Artystyczna BART

Niezadowolony

Warunki pracy- tragedia. Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie. Organizacja jak za czasów PRL-u. Podział obowiązków jest tak beznadziejny, że siłą rzeczy kasjerzy są zmuszani do odpowiedzialności za pieniądze firmy po godzinach pracy. Nikt z ochrony nie przychodzi po odbiór gotówki ( właściwie to nikogo takiego nie ma), rozliczenia są co kilka dni. W efekcie kasjerzy sami muszą dostarczyć utarg do siedziby firmy i nie mają przy tym zapewnionego transportu. Wiem, bo sam wiozłem ponad 3000zł w gotówce w kolejce SKM- oczywiście nikt za to nie płaci. Nikogo nie bardzo obchodzi skąd pracownik dojeżdża. Zastanawiające, że działając w ten sposób firma nie troszczy się również o własne pieniądze. W przypadku pracy na kasach zewnętrznych(tj na wolnym powietrzu) trudno mówić o możliwości godnego wychodzenia do toalety, rok temu tzw kubiki nie były zamykane. W praktyce dla kasjera oznacza to, że w celu wyjścia do toalety musi zadzwonić do stażysty z zaprzyjaźnionej firmy, by ten popilnował całego kramu! Wyjście do toalety w takiej sytuacji zmusza kasjera do zatrzymania pracy punktu i zabrania ze sobą całej gotówki. W takiej sytuacji jest to zadanie wybitnie trudne, ponieważ ze złości do firmy łatwo pomylić utarg z papierem toaletowym. Cóż, pomyłka oznaczałaby wówczas gówniane pieniądze, co w sumie trafnie opisuje wynagrodzenie. Jak widać samo rozwiązanie organizacyjne jest również bliskie toaletowym aromatom. Po prostu pracowników w takim miejscu powinno być dwoje. Bezpośrednich przełożonych za bardzo to nie obchodzą takie warunki.Szczerze mówiąc to nie mam pojęcia co stanowi przyczynę takiego traktowania pracowników. Nie wiem czy szukać przyczyny w złej woli czy w mobbingu. Stawiałbym na bezmyślność. Ocenę mierny wypisałem z racji punktualnych wypłat i tego, że nikt nie robi problemów przy zerwaniu umowy.

Zostaw opinię o Bałtycka Agencja Artystyczna BART - Sopot

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bałtycka Agencja Artystyczna BART