ZREMB Wojkowice Sp. z o.o.

Wojkowice

Opinie o ZREMB Wojkowice Sp. z o.o.

domin

Rudy, jak jest 8zł netto za godzine to przy 168 godzinach w miesiącu wychodzi 1344 złote. to chyba nieaktualne info albo do tego sa jakieś dobre premie, bo to lekko poniżej minimalnej krajowej.

Rudy

8 zł na godzinę to sobie policz czy się opłaca.

Rudy

Tragedia! omijać szerokim łukiem,zarobki dramat. Na hali zimno jak na marsie, praca dla naprawdę zdesperowanych.

kupa roboty male zarobki duza presja osobiscie nie polecam

Macie może nowe informacje? Temat ucichł, a na pewno dzieje się coś nowego w firmie ZREMB Wojkowice Sp. z o.o., pomóż nam poznać jej prawdziwe oblicze. Zostaw anonimową opinię.

Zostaw opinię o ZREMB Wojkowice Sp. z o.o. - Wojkowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZREMB Wojkowice Sp. z o.o.