Dworek Osiecki Anna Jasińska

Osieki

Opinie o Dworek Osiecki Anna Jasińska

alexandria

Praca w Dworku Osieckim to wykorzystywanie pracowników. poza jedną osobą, nikt nie ma umowy. Właściciele wykorzystują pracowników jak tylko się da. Zdarzało się, że pracowałam po 20h na dobę. Wynagrodzenie zdecydowanie nieadekwatne do poświęconego czasu pracy. Od właścicieli nie usłyszy się dobrego słowa. Mąż Anny Jasińskiej to człowiek chory psychicznie, który nie wie nic o prowadzeniu tego typu firm.

Zostaw opinię o Dworek Osiecki Anna Jasińska - Osieki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dworek Osiecki Anna Jasińska