Emilia Sklep Meblowy

Siedlce

Opinie o Emilia Sklep Meblowy

Dezerter

Praca super owszem wymagają ale płaca jak na siedlecki warunki super. Właściciel dla tych co szanują prace i jego jak ojciec bardzo pomocny i życzliwy. Pracowałem przez kilka lat tylko z powodów miłosnych przeprowadziłem sie i musiałem zrezygnować. Tych co tak narzekają zapraszam do pracy w sieciówkach lub w pieczarkarniach tam jest super pracowałem przez trzy dni.

yes

Ja odrobinę o obsłudze...Wyszczekane-dobre słowo.Te Panie pewnie pracują tam za karę.Nie wrócę tam więcej.Co do zakupów w tym sklepie to zebrałam również tylko złe opinie.Nie polecam...

luki

sklep cieszy się zła opinia. zakupiłem w nim meble, dopiero po niszczonej opłacie poinformowano mnie że meble są w paczkach. Na dowóz miałem czekać 1,5 tyg. czekałem 3 tygodnie. Nie polecam.

mellon

Pracownicy czekają ok 2 miesięcy na umowę. Praca 6 dni w tygodniu po 10 godzin plus ok 1 godzina na sprzątanie (niepłatna) Wynagrodzenie to minimalna krajowa plus baaaaardzo niewielki procent od przekroczenia baaaaaardzo wysokiego progu sprzedaży. Nie polecam.

Zostaw opinię o Emilia Sklep Meblowy - Siedlce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Emilia Sklep Meblowy