Supermarket "Dino' Trzebnica

Trzebnica

Opinie o Supermarket "Dino' Trzebnica

nie polecam nikomu tam pracy wynagrodzenie podstawowe plus premia 20zł!!!!! kiedyś mozna buło tam zarobić nawet 1600zł wykorzystuja na każdym kroku zostan pare godziń dłużej,nie masz za to nic,przyjdź na nocke(żeby zrobić renament) nie masz za to nic, jeżeli masz wolne to i tak musisz przyjechac bo jest zebranie główny kierownik przyjedzie i zmiesza cie z błotem nawet za to że masz śmiałość się odezwać każą ci płacić za rzeczy które się przeterminują

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Supermarket "Dino' Trzebnica - Trzebnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Supermarket "Dino' Trzebnica