Merkury Serwis Sp z o.o.

Szczecin

Opinie o Merkury Serwis Sp z o.o.

jag

Właśnie dzisiaj - 11.08.2017 r. otrzymałam tytuł wykonawczy p-ko tej firmie. Chcę najpierw wezwać do zapłaty fax. Z tego co wyżej przeczytałam - bez komornika chyba się nie obędzie. Chociaż usługa została wyKonana, to Merkury i tak złożył sprzeciw, czym powiększy sobie koszty.

Lidka

Ostrzegam, nie płacą -sprawa u komornika.

LUX

Witam nie zapłacili nam ostrzegam przed firmą.

podwykonawca89

A ja polecam współpraca fajnie sie układa, dogodne warunki skont.

przewoźnik
@podwykonawca89 07.06.2016 12:35
A ja polecam współpraca fajnie sie układa, dogodne warunki skont.

Oszuści dzisiaj wracam od komornika i jest 10 komorników w kolejce OSTRZEGAM !!!!!!!!!!

Agnieszka
@przewoźnik 22.03.2017 14:40

Witam, czy mogłabym prosić o kontakt z Pana strony?

oszukany

Witam przestrzegam nie placą oszukuja a pan Ryszard to tary wyzyskiwacz.

przewoźnik

FIRMA NIE PŁACI ZA FRACHTY. BRAK KONTAKTU TELEFONICZNEGO. NIE POLECAM WSPÓŁPRACY Z NIMI

Jesteś zadowolony z pracy w firmie czy chętnie zmieniłbyś pracę? Jakie są zalety i wady firmy Merkury Serwis Sp z o.o.? Czekamy na Wasze opinie.

Zostaw opinię o Merkury Serwis Sp z o.o. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Merkury Serwis Sp z o.o.