Capital Investment Systemy Opomiarowania Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Capital Investment Systemy Opomiarowania Sp. z o.o.

ja

jak żyje nie byłem na tak beznadziejnej rozmowie, rekrutacje przeprowadza panią psycholożka, która opowiada jaki jesteś a jaki nie jesteś i jakiś gość, który zachowywał sie jak pajac. Myślałem że idę na rozmowę o prace do poważnej firmy a nie do cyrku o.o Nic dziwnego że ciągle kogoś szukają :D

łukasz
@ja 30.11.2016 15:07

na jakie stanowisko aplikowałeś?

hjh

Kiedyś pracowałam w tej firmie (jak była Metronem) i w miarę dobrze oceniam bo współpracownicy byli kulturalnymi światłymi ludżmi na poziomie a praca była w miarę stabilna choć pensje bardzo niskie i wysoki poziom stresu.

Jak wygląda ścieżka awansu w firmie Capital Investment Systemy Opomiarowania Sp. z o.o.? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o Capital Investment Systemy Opomiarowania Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Capital Investment Systemy Opomiarowania Sp. z o.o.