F.U.H. "WITEKO" Wiktor Jazy Czechowice-Dziedzice .

Czechowice-Dziedzice

Opinie o F.U.H. "WITEKO" Wiktor Jazy Czechowice-Dziedzice .

Michal

Nie polecam współpracy

Konczita

Firma nierzetelna nie znajaca swoich obowiazkow maja podpisana umowe z administracja silesia umowe na usowanie awari sanitarnej iw sobote niechca przyjechac przepchac kibla nie znaja swoich obowiazkow wylgarny pan odebral telefon ale ja tego tak nie zostawie poniosa kare za chamstwo

Mariusz
@Konczita 24.09.2016 11:19

Witam chciałbym dowiedzieć się więcej o tej firmie od pana, proszę o kontakt w tej sprawie.

Zostaw opinię o F.U.H. "WITEKO" Wiktor Jazy Czechowice-Dziedzice . - Czechowice-Dziedzice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.U.H. "WITEKO" Wiktor Jazy Czechowice-Dziedzice .