LILOU DE MALABO ISABELLE DEMEZIL

Bielsko-biała

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 2 ocen.

Opinie o LILOU DE MALABO ISABELLE DEMEZIL

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LILOU DE MALABO ISABELLE DEMEZIL

Zainteresowana

Hej. Wie ktoś może coś na temat pracy na stanowisku doradca klienta-grawer? Widzę, że pojawiło się ogłoszenie na to stanowisko w Bielsku-Bialej. Może ktoś tam pracował i wie jak kierowniczka?

klientka

To chyba trafiłyśmy na tą samą Panią, bo miałam ten sam problem. Mina jak by pracowała za karę. Sama pracuję w sklepie i wiem, że praca nie należy do najlepszych, ale ignorowanie klienta jest lekką przesadą w dodatku telefon był ważniejszy. Nie polecam tego sklepu !

Bożena

Odwiedziłam sklep lilou w pasażu pod orłem w piątek , w celu wymiany sznureczka w bransoletce. Pani ekspedientka była bardzo nie grzeczna. Nie miała ochoty na przyjęcie zamówienia. Jak już się zgodziła to kazała nam czekać 45 minut. W sklepie nie było nikogo, zamiast wymieniac sznureczek pisała smsy na komórce. Dla mnie jakaś MASAKRA. tyle miłych dziewczyn szuka pracy a tu taki ktoś w takim fajnym sklepie psuje opinię . NIE POLECAM!!!!!

Zostaw opinię o LILOU DE MALABO ISABELLE DEMEZIL - Bielsko-biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LILOU DE MALABO ISABELLE DEMEZIL