Kancelaria Radców Prawnych "IUSTITIA" Michał Szczygieł i Sebastian Larysz s.c.

Żory

Opinie o Kancelaria Radców Prawnych "IUSTITIA" Michał Szczygieł i Sebastian Larysz s.c.

Zofia

Rewelacyjni merytoryczni prawnicy

Asia

Bardzo dobra kancelaria z rewelacyjnymi prawnikami.

alicja

totalne dno nikomu nie polecam, szybciej sami skończycie prawo niż oni cos za was zrobia...

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie Kancelaria Radców Prawnych "IUSTITIA" Michał Szczygieł i Sebastian Larysz s.c.? Komentuj na naszym forum i uzyskaj odpowiedź od innych użytkowników.

Zostaw opinię o Kancelaria Radców Prawnych "IUSTITIA" Michał Szczygieł i Sebastian Larysz s.c. - Żory

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Radców Prawnych "IUSTITIA" Michał Szczygieł i Sebastian Larysz s.c.