USŁUGI BUDOWLANE Łukasz Fornalkiewicz

Łęgowo

Opinie o USŁUGI BUDOWLANE Łukasz Fornalkiewicz

cvbhnjk

zawsze warto argumentować swoje wypowiedzi @mhm, bo że godna polecenia to naprawde nic nam nie mówi :)

Tymek

To oszust i złodziej i głupi cwaniak, nie zna się na robocie[usunięte przez admina]zaliczki i nie wywiązuje się. Tak naprawdę nie wiadomo gdzie mieszka. UWAGA NA [usunięte przez admina]

mhm
@Tymek 01.06.2012 11:08

Firma godna polecenia !

maniek

Chyba adres "firmy" jest inny. 60 ? Firma krzak.

Zostaw opinię o USŁUGI BUDOWLANE Łukasz Fornalkiewicz - Łęgowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie USŁUGI BUDOWLANE Łukasz Fornalkiewicz