Miejski ośrodek pomocy społecznej

Ruda Śląska

Opinie o Miejski ośrodek pomocy społecznej

Ewelina

Słowa kojarzące się z Miejski ośrodek pomocy społecznej (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, ): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo mały Atmosfera i ludzie tam pracujący są życzliwi Od jakiej stawki można negocjować pensję? 800 zł Najbardziej podobało mi się w Miejski ośrodek pomocy społecznej:godziny zmiany Najbardziej nie podobało mi się w Miejski ośrodek pomocy społecznej:

Zostaw opinię o Miejski ośrodek pomocy społecznej - Ruda Śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Miejski ośrodek pomocy społecznej