3D Personnel

Wrocław

Opinie o 3D Personnel

Julita

3D Personnel poszukuje pracowników budowlanych do wrocławskich firm. Szczegóły ofert sprawdzicie pod tym linkiem: http://www.3dpersonnel.pl/ Czy ktoś z Was poszukiwał pracy za pośrednictwem tej firmy? Jak możecie ocenić jej podejście do kandydatów na wybrane stanowiska?

Mo22

Wiesz co, ale te 9900 brutto miesięcznie to i tak jest naprawdę niezła suma, ja bym poszedł za takie pieniadze

Adam K

Solidna firma.Przede wszystkim wynagrodzenie płatne zgodnie z terminem.Super podejście do pracowników.Miła atmosfera w grupie z którą pracowałem POLECAM

Zostaw opinię o 3D Personnel - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 3D Personnel