Archi-Test Przedsiębiorstwo Projektowo-Budowlane Dariusz Dąbrowski

Wrocław

Opinie o Archi-Test Przedsiębiorstwo Projektowo-Budowlane Dariusz Dąbrowski

zorro

Architest i Pan Dąbrowski to oszust ,nie płaci pracownikom .

Pawel
@zorro 15.12.2016 11:06
Architest i Pan Dąbrowski to oszust ,nie płaci pracownikom .

Witam. Proszę o kontakt ze mną, mamy wspólnego dłużnika. Gdy teraz pracuje, gdzie go znajdzie? Bardzo proszę o kontak Kribud@wp.pl

praownik

Firma Arhi-Test obecnie spółka z o.o. zalega pracownikom z wypłatami na kilkadziesiąt tysięcy złotych Zdecydowanie odradzam wszystkim i ostrzegam przed zatrudnieniem się u tego oracodawcy

Spółdzielnia

Firma Archi Test, reprezentowana przez właściciela Dariusza Dąbrowskiego, jest winna Spółdzielni Spółdzielca dziesątki tysięcy złotych za dzierżawę terenu. Przez lata prowadzili nielegalnie budowę i nękali mieszkańców ulicy Kraińskiego, rozjeżdżając ludzi samochodami. Sprawa zgłoszona na policji.

Zostaw opinię o Archi-Test Przedsiębiorstwo Projektowo-Budowlane Dariusz Dąbrowski - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Archi-Test Przedsiębiorstwo Projektowo-Budowlane Dariusz Dąbrowski