Opinie o Delta Optical G.Matosek, H.Matosek Sp.j. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Delta Optical G.Matosek, H.Matosek Sp.j.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Delta Optical G.Matosek, H.Matosek Sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delta Optical G.Matosek, H.Matosek Sp.j. w Warszawa

Jakie wartości są cenione w Delta Optical G.Matosek, H.Matosek Sp.j.?

pracownik Nowy wpis

podpie

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Wiecie może, czy w Delta Optical G.Matosek, H.Matosek Sp.j. szukają chętnych na staż?

b.

Hej! Chciałbym się podzielić swoimi odczuciami z pracy w Delcie, gdzie zajmowałem się ecommerce zaraz po liceum. Oto moje spostrzeżenia, bez owijania w bawełnę! Plusy: 1) Szeroki zakres obowiązków: Jak dla mnie bomba! Po prostu nauczyłem się masę rzeczy - pozycjonowania, testów, UX, Google Ads, Analytics, aukcje, porównywarki, no i oczywiście social media. Poza tym miałem możliwość pisać pierwsze "narządka" w Javie. Nie no, serio, fajna sprawa. 2) Zgrany zespół: Ludzie tam są super. Zawsze ktoś Cię podtrzyma, pomoże, a atmosfera taka, że aż chce się przychodzić do pracy. 3) Pasjonaci w zespole: No jak masz takie hobby jak oni, to trafisz do swoich. Swietna sprawa, jeśli lubisz to, co robisz 4) Dobre wynagrodzenie: jak na rejon Mińska, to wcale nieźle płaca! Minusy: 1) Słabe warunki lokalowe: No tu akurat mogłoby być lepiej. Malutka kuchnia i takie tam. Nie jest tragicznie, ale mogłoby być lepiej. Jak dla mnie praca w Delcie to była fajna przygoda. Nie jest to może raj na ziemi, ale też daleko jej do piekła. Ja zrezygnowałem po 3 latach, bo po studiach zmieniłem branże na IT. Ale polecam innym.

prawdziwy były pracownik Nowy wpis
@b.

Powyższa opinia jest nieprawdziwa. Nikt taki tam nie pracował. 1. "Szeroki zakres obowiązków: Jak dla mnie bomba!". Niby praca biurowa ale od rozładunku tirów, odśnieżanie placu aż po social media. 2 "atmosfera taka, że aż chce się przychodzić do pracy". Panuje grobowa atmosfera. 3 Na przyklad dział mikroskopia to ciągłe przepychanki oraz pretensje 4 "Dobre wynagrodzenie" jakis żart

Rudy

Zupełnie odradzam pracę w tym miejscu. Szefostwo jest bardzo toksyczne w stosunku do pracowników. Brak jakiegokolwiek szacunku dla czasu pracownika. Pieniądze beznadziejne, podwyżki praktycznie żadne a pracownikowi jest dodawane coraz więcej obowiązków. Na przedłużenie umowy czeka się czasami miesiącami bo szef zapomina albo nie ma czasu. Niektórzy pracownicy po przepracowaniu 33 miesięcy oraz po podpisanych 3 umowach na czas określony nie dostają od szefa umowy na czas nieokreślony, są oni po prostu przepisywani na inną spółkę tylko po to aby można im było kolejny raz dać umowę na czas nieokreślony.

@Rudy

Odradzam pracę w Delta Optical. Poniewieranie ludźmi, brak poszanowania godności pracownika, brak jakichkolwiek warunków pracy bo nawet nie ma gdzie zjeść. 1 kran i jeden sedes na wszystkich pracowników. O umowach, podwyżkach i innych takich rzeczach to można powiedzieć, że (usunięte przez administratora). Obiecywanie i niedotrzymywanie obietnic. Miałeś dostać 2000 podwyżki? Proszę oto 200zł i potem brak czasu na spotkanie, unikanie pracownika. Prezes Grzegorz Matosek - potrafi opieprzyć człowieka za coś co mogłoby się wydarzyć ale się nie wydarzyło tak na zapas. Chodzi zawsze nakręcony aby komuś dowalić. Żadnego dobrego słowa nie usłyszycie od niego. Honorata Matosek - kobieta wykorzystująca pracowników jak tylko się da. Telefony po 20:00 to norma. Pracowałeś przy evencie w weekend od 6:00 do 22:00? To odbierz sobie jeden dzień wolnego. Delta Optical to wyzysk pracowników

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Delta Optical G.Matosek, H.Matosek Sp.j.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Zostaw merytoryczną opinię o Delta Optical G.Matosek, H.Matosek Sp.j. - Warszawa

• Jak się pracuje w Delta Optical G.Matosek, H.Matosek Sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Delta Optical G.Matosek, H.Matosek Sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Delta Optical G.Matosek, H.Matosek Sp.j.