FARAD-BAU

Katowice

Opinie o FARAD-BAU

Społeczeństwo

Witam. Poszukuję jakichkolwiek informacji na temat tej spółki oraz osób z nią powiązanych (trochę tego jest). Zalegają mi sporo kasy za usługi. Z informacji, które dotychczas uzyskałem... Powiązani są, m.in. z firmą Farad-Bau - Katowice, Gdańsk, Krosno (można znaleźć na gowork + KRS). Na terenie, który mnie interesuje, ich współpraca ma miejsce z firmą Invest-Bud z Tczewa. Prezesem firmy RPX jest niejaki Andrzej P. (z tego, co ustaliłem jest to tzw. "słup"). Odsyłają mnie do nieoficjalnych "prezesów": Dariusza Sz. oraz Rafała W. Proszę o jakiekolwiek informacje w sprawie tej firmy oraz jej "prezesów".

maniak

Obecnie ci szemrani prezesi dzialaja np. jako RPX w gdansku. im wiecej odnajduje o nich informacji, tym bardziej jestem przerazona tym, jakie walki robia. snu spokojnego juz nie maja... :)

wacek

jeszcze Kacper, Melchior i Baltazar no i jeszcze Atos Portos i Aramis

wacek

i jeszcze pięciu

Anonim

Prezesami są te dwa grybasy Darek i jeszcze jeden??

oszukany

Może nie o tej firmie myślisz, działali pod nazwa firmy: strefa maszyn

oszukany

Cłopie ty sie zapytaj czy wogole sa w tej firmie płace. Umowa? chyba śnisz. Premie? ahahah Robilem jakis czas z ta firma, zostałem oczukany na jakies 7 tys.

Koleszka

nor - 2013-07-02 09:57:40 oszukany, z jednej strony piszesz, że dostajesz połowe tego co obiecują, a z drugiej, że nic nie płacą. To nie działa tak, że przed praca podpisujesz umowę z farad-bud z konkretna stawką?Poprosze o kontak osobe która dobrze zna co i gdzie w tej firmie się dzieje (usunięte przez administratora)

ciekawe

Teraz naciągają elektryków do pracy w niemczech,ale co ciekawe pod inna nazwa jako strefamaszyn. ciekawe kiedy będą oszukiwać ludzi pod kolejna firmą rafała w. jakos tak wab czy cos.

oszukany

Tyle ile ci naobiecuje (usunięte przez administratora),to ci nawet nikt połowy nie da. Ciekawa praca, prawie jak w obozie,najlepiej po 12 godz, może na umowę,a może nie?(usunięte przez administratora)? bo tam dawali jeść i dach nad głową,a tu nie. Co prawda jest też podobieństwo, i tamci i oni też nie płacą. Zresztą to żadna tajemnica że wiszą jakieś 1,5 miliona,nie licząc drobnych, co im oczywiście nie przeszkadza wozić się wypasionymi furami i robić dobre wrażenie. Pewnie do czasu aż ktoś się wk...i i zrobi z kanciarzami porządek. Zresztą już pozakładali kolejne spółki,taki sposób na życie na cudzy koszt. Ciekawe co teraz obiecują kolejnym frajerom? Zdecydowanie nie polecam, no chyba że inspektorom PIP i skarbówki. aha,często zmieniają miejsca działalności,wcześniej Katowice,potem Gdańsk Heweliusza,teraz drugi koniec Gdańska na Piekarniczej.

były

kanciarze. płacić nie lubią. nie polecam.

lokis

...dla Farad Bau szykuję... MEGA_SURPRISE,coś w stylu spowiedzi agenta Tomka...kolegi z PG(wydział przestepstw gospodarczych), w szeregach ich pracowników.Może jeszcze nie było? ,ale już wkrótce będzie o nich bardzo ,bardzo głośno!!!...;) Pozdro dla zarządu.!

pono

stary ja tesz tam pracowałem własnie w sierpniu asz do listopada i cieli mnie w hyja na hajs ciekawe kto to napisal(usunięte przez administratora)

ja

Pracuję z nimi od sierpnia 2011, nie mam powodów do narzekań... zastanówcie się lepiej, czy aby napewno pracowaliście. Widzialem mnóswo takich co chowali się po kątach z fajką, ale po wypłatę byli pierwsi.

XXX

Pamiętam, że bez wypłaty polecieli tylko złodzieje elektronarzędzi, przewodów, paliwa, portweli i telefonów z szatni swoich własnych kolegów z pracy. Faktycznie tacy super przodownicy pracy otrzymali należyte wynagrodzenie czyli 0 pln. Ps. zapomniałem o pijusach. Pozdrawaim.

Pyku

pracowałem dla nich ok. 2 m-ce i się nie rozliczyli nawet w 20%. Zresztą nie tylko ze mną. Działają teraz w Gdańsku i pewnie rolują innych.

No nie wiem... współpracowałem z nimi w ubiegłym roku, rozliczyli się co do złotówki. Pomimo problemów jakie mieli, nie wiem jak teraz. Płacili w ratach, ale nie mogę narzekać.

Zostaw opinię o FARAD-BAU - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FARAD-BAU