comfortmedical24 s.c.

Żory

Opinie o comfortmedical24 s.c.

mari 29

Nie mam pozytywnej opini .Zyczą sobie wszelkich danych łącznie z Pesel-no cyba to juz przesada!!! . Na koncu okazuje się ,że do żadnej współpracy dojść nie moze,chociażby ze względu na stawkę jaką proponują.Powinni pisac na początku ,że szukają jelenia.

Bożena.Kruk

Polecam pracodawcę wypłata na czas a nawet wcześniej bezproblemowy kontakt oraz miłe panie w biurze, które utrzymują kontakt z pracownikami :)

Katarzyna Kolba
@Bożena.Kruk 07.09.2016 13:35

Bardzo dziękuję za ta pozytywną opinię. Pozdrawiam Kolba Katarzyna CM24s.c

Halina1954

Solidna firma, wypłaty na czas, umowa oraz warunki pracy zgodne z ustaleniami. polecam Halina

Zostaw opinię o comfortmedical24 s.c. - Żory

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie comfortmedical24 s.c.