Archix s.c.

Kraków

Opinie o Archix s.c.

Olkas

Przede wszystkim przydałoby się coś dowiedzieć na temat sposobu zatrudniania w firmie, czy preferowana jest własna działalność czy może lecą na łatwiznę i proponują zlecenie/dzieło, bo w przypadku wynagrodzenia prowizyjnego na 99% nie ma co liczyć na umowę o pracę i standardowe wynagrodzenie. Wszystkie informacje by się zdały..

Uważasz, że jeszcze nie wszystko powiedziano w internecie na temat firmy Archix s.c.? Zapraszamy na nasze forum.

Zostaw opinię o Archix s.c. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Archix s.c.