jago

Opinie o jago

xm

ema, raczej jest to mało prawdopodobne. Słysząłem, że trochę im sprzedaż spadła i to powoduje komplikacje w firmie. No chyba, że nagle znajdą jakieś złote rozwiązanie.

Legijny (L)

chyba kolega się naraził... ja pracuje kilka lat w "Jago" i jest oki... Pozdrawiam, tych którzy nie potrafią się odnaleźć.

mag_pias

jago wszystko ok po za tym brak socjalki nic z zakresu swiadczen pracy w szkodliwych warunkach!!1

kolo

Jasne "lider" ;-) bo jak już łaskawie dostarczy coś tydzień po zamówieniu to jeszcze przy okazji wysyła to samo zamówienie dwa razy! Dziękuję za takiego "lidera"! Pozatym ciągle wisi kasę dostawcom, przez co brakuje im towaru!

kaska

Moja koleżanka tam pracowała, ale na stanowisku administracyjnym w biurze. Zarobki były gorsze niż średnie, szef się wyparł obiecanej podwyżki po okresie próbnym. Więc koleżanka opuściła stanowisko pracy. I tak się zakończyła jej kariera w tej firmie.

jago lider na rynku mrozonek [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o jago - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie jago