Opinie o "Herbalife"

józek

Byłem.w herbalife.2002.roku miałem.duzą.nadwagę.i spadłem.30kg.mówili.ze.to.będzie.na stałe.taka waga.a po.pięcu latach znowu przytyłem a o pracy u nich niema zadnych zarobków.tylko masz tyle co sprzedaz a oni opowiadają bzdury ze zarabiają.tyle nie wieszce nim

HB

Herbalife to nie piramida, ponieważ piramidy są nielegalne i naprawdę zarabiali tylko ci na górze. Herbalife jest firmą sprzedaży bezpośredniej działającą w systemie marketingu wielopoziomowego.

onfim

Werbują w dziwny sposób, tak jest to werbowanie ogłaszają się na gumetree praca od zaraz 15zł /h po wysłaniu cv dostajemy śliczną odpowiedź zapraszamy na spotkanie z 15 zł/h pozostaje tylko wspomnienie gdy udajemy się na salę konferencyjną a tam pięknie wyświetlony znaczek herbalife. Zostaję na spotkaniu a co tam raz kozie śmierć i już wiem że to oczywista piramidka że żadna to praca tylko dodatkowe zajęcie na umowie licencyjnej dla osoby szukającej pracy kubeł zimnej wody. Ale jeśli szukałabym dodatkowego zajęcia może dałabym się wkręcić

Słowa kojarzące się z "Herbalife": profesjonalna, rozwojowa, wyczerpująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako - bardzo dobrą Atmosfera i ludzie tam pracujący są - atmosfera bardzo dobra, świetni ludzie . Najbardziej podobało mi się w "Herbalife": możliwość poznania nowych ludzi, praca z klientem

Zostaw opinię o "Herbalife" - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Herbalife"