Anacco Doradztwo Strategiczne i Szkolenia Biznesowe

Kraków

Opinie o Anacco Doradztwo Strategiczne i Szkolenia Biznesowe

Mariusz

Pracowałem 9 miesięcy w Anacco. Ludzie bardzo wymagający ale nauczyłem się tak dużo że dzisiaj pracuję jako Biznes Trener w dużej międzynarodowej firmie. Kasa bardzo OK. Duże wymagania i cenione są jedynie osoby bardzo zdolne. Ogromna wiedza i doskonałe przygotowanie do pracy w HR. Polecam wszystkim po studiach. Dzięki za współpracę i bardzo cenne rady. Mariusz.

Zostaw opinię o Anacco Doradztwo Strategiczne i Szkolenia Biznesowe - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Anacco Doradztwo Strategiczne i Szkolenia Biznesowe