Opinie o KIETZMANN w Żagań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie KIETZMANN. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w KIETZMANN o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KIETZMANN w Żagań

Lolek Nowy wpis

Jakiś czas temu szukali logistyka z doświadczeniem w dystrybucji i transporcie. Jaki język jest wymagany na tym stanowisku? Wystarczy znać dobrze angielski czy znajomość drugiego też jest w cenie? Np. niemieckiego?

Rafał Nowy wpis

Ależ przekaz myśli tu poleciał, potok słów wylewa mi się na ekran. Ale rozumiem, że nie polecasz ogólnie, tyle udało mi się wywnioskować z tej cudownej wiadomości. O jakiejś sprawie nawet też pisałeś? O co chodzi? Wytłumaczysz to na spokojnie, tak żebym zrozumiał?

Dry Nowy wpis
@Rafał

Nic nie rozumiem z tego

Jakie godziny pracy obowiązują w KIETZMANN?

Bamboleo

Firma otwarta jest 6-22. Praca zazwyczaj na dwie zmiany. Czasami zdarza sie ze ktos ma na przyklad ba 10 do 18 ogulnie praca fajna

Beata
@Bamboleo

idzie się jakoś sensownie dogadać co do grafiku? Czy można pracować też w weekendy?

Moja opinia jest taka że pracownicy na pszerwach palą zielsko nikt ich nie sprawdzają i chwała po mieście co robią to nie świadczy dobrze o zakładzie

Tonik

Firma ma dobre opinie ,więc dba o utrzymanie wysokich standardów. Niestety często nasza praca jest źle wykonana, więc nic dziwnego, że niektórzy mają kłopoty

Iwo

Jak jest dobrze to widać od razu na forum, cisza od bardzo dawna.

Leon
@Iwo

A co da pisanie?

Vaiana
@Leon

Da tyle , ze nikt teraz nie powie jaki (usunięte przez administratora) tam sie dzieje... Nie ma zlecen pracownikow duzo osob odchodzi jeszcze wiecej zwalniaja bo za malo materiału i nie wypłaca sie...

@Vaiana

I tak nikogo już tam nie przyjmą conajmniej do marca, więc co kogo to interesuje, a dzieje się źle, tak.

Minia

Zgnoją cie a zrobia tak , ze szefostwo uzna , ze to twoja wina.. (usunięte przez administratora) ludzie

Hela

Szkoda nerwow na ten zaklad , (usunięte przez administratora)same , kierownicy z Menegerami zgrani robia co chcą i szefostwo nic nie wie co sie dzieje na produkcji

Hello

Ukraina podbija zaklad , Polak jest juz tam smieciem , Ukrainiec 40 minut przerwy Polak 15 bo inaczej odtracaja

Mieczysław

Pisaliście, że w tamtym roku średnio można było zarobić 2500 zł netto. Czy w tym roku wzrosły wasze wynagrodzenia?

Leon
@Mieczysław

Nic się nie zmieniło.

Ewelina

Praca w firmie jest 3 zmianowa i 4 brygadowa? Kobiety też są przyjmowane do pracy czy bardziej mężczyźni?

@Ewelina

Praca na 3 zmiany, weekendy wolne (jeśli oczywiście chcesz możesz iść do pracy ale nikt Cię nie zmusi). Kobiety również są zatrudnianie.

Ewelina

Konrad

Powodów do narzekania to raczej nie ma. KIETZMANN ma opinię dobrego a to już coś znaczy.

Hanna

@Mariusz, a jak kwestia atmosfery podczas pracy? Jak sytuacja z przerwami? Pracownicy firmy KIETZMANN mają możliwość odgrzać sobie posiłek na ciepło w czasie przerwy? Chętnie dowiemy się więcej, zachęcam Cię do udzielenia nam odpowiedzi! Nowe informacje będą tu bardzo przydatne dla wielu osób!

@Hanna

Przerwy trwają 15 minut, pracownik idzie na nią kiedy mu pasuje. W stołówce jest mikrofala, czajnik. Są również automaty z przekąskami, napojami, tymi ciepłymi i zimnymi.

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie przedstawia się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Żagań.

Mariusz

Bezpośredniego porownania z innymi firmami nie mam. W firmie Kietzmann pracuje juz trochę czasu i mogę powiedzieć że warunki pracy sie polepszyły. Przede wszystkim umowa o pracę, premie miesięczne, opieka zdrowotna. Tak jak ktoś niżej napisał że średnio na produkcji to ok 2500 na rękę. Praca 3 zmianowa. Atmosfera w pracy jest ok. Jeżeli chodzi lokalny rynek to mam kilku znajomych ktorzy pracują w Dringenberg, Galwanizeria oraz Bartex. I jezeli chodzi o pensje to słyszałem że mają sie trochę gorzej w stosunku do firmy Kietzmann. Jeżeli interesuje Cię praca w tej firmie najlepiej przyjść, zobaczyć, a nie sugerować się opinią innych.

Jak się dobrze pracuje to można dobrze zarabiać. Niektórzy udają, że pracują to i firma udaje że płaci !!!!

Hanna

@znajomy to są premie miesięczne, czy tyle ich jest w ciagu całego roku? Ile średnio nadgodzin można zrealizować w jednym miesiącu pracy? Opisz trochę bardziej sytuacje pracowników firmy - ci potencjalni na pewno z wszystkich tych informacji skorzystają.

Hanna

@Były pracownik może w takim razie napiszesz więcej o tym, jak firma przestawia się obecnie? Piszesz, że jest dużo lepiej. Co takiego się zmieniło na plus? Czekamy na Wasze opinie.

Makk

No jest umowa o pracę i faktycznie jest to ewenement w niektórych regionach czy niektórych firmach, ale warto o tym mówić i to szanowac, warto bardzo. Tak uważam i zdania nie zmienie, a tak, zarobki są w zalezności od stanowiska powyżej 4000 złotych.

Znajomy
@Makk

Hahahah w granicach 4 tysiecy zlotych ? Prosze Cie już mógłbyś przynajmniej nie kłamać na temat wyplat ;) stawka brutto 2250 na każdym stanowisku 3 lub 2 premie po 300 złotych brutto ;) to skąd wzielo Ci sie 4 tysiace ?;) czy robisz nadgodziny czy nie robisz pensja prawie taka samo minimalna roznica ;) 100 czy 200 zlotych wiecej.... Srednio zarabia sie tu 2200/2500 zlotych ;)

Znam Tomka i to jest konkretny gość.

Zostaw merytoryczną opinię o KIETZMANN - Żagań

• Jak się pracuje w KIETZMANN?

Zobacz opinie na temat firmy KIETZMANN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KIETZMANN?

Kandydaci do pracy w KIETZMANN napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KIETZMANN
2.3/5 Na podstawie 34 ocen.
  • św. Michała 2
    68-100 Żagań