KIETZMANN

Żagań

Opinie o KIETZMANN

Jak się dobrze pracuje to można dobrze zarabiać. Niektórzy udają, że pracują to i firma udaje że płaci !!!!

Hanna

@znajomy to są premie miesięczne, czy tyle ich jest w ciagu całego roku? Ile średnio nadgodzin można zrealizować w jednym miesiącu pracy? Opisz trochę bardziej sytuacje pracowników firmy - ci potencjalni na pewno z wszystkich tych informacji skorzystają.

Hanna

@Były pracownik może w takim razie napiszesz więcej o tym, jak firma przestawia się obecnie? Piszesz, że jest dużo lepiej. Co takiego się zmieniło na plus? Czekamy na Wasze opinie.

Makk

No jest umowa o pracę i faktycznie jest to ewenement w niektórych regionach czy niektórych firmach, ale warto o tym mówić i to szanowac, warto bardzo. Tak uważam i zdania nie zmienie, a tak, zarobki są w zalezności od stanowiska powyżej 4000 złotych.

Znajomy
@Makk 14.05.2016 20:35

Hahahah w granicach 4 tysiecy zlotych ? Prosze Cie już mógłbyś przynajmniej nie kłamać na temat wyplat ;) stawka brutto 2250 na każdym stanowisku 3 lub 2 premie po 300 złotych brutto ;) to skąd wzielo Ci sie 4 tysiace ?;) czy robisz nadgodziny czy nie robisz pensja prawie taka samo minimalna roznica ;) 100 czy 200 zlotych wiecej.... Srednio zarabia sie tu 2200/2500 zlotych ;)

Piotr

Znam Tomka i to jest konkretny gość.

ciekawski

Witam, Ja mam pytanie o dyrektora, czy może powiedzieć o nim ktoś kto współpracował bliżej? Chodzi mi o Tomasz O....ch.

W porównaniu z tym co działo się tam 4-5 lat temu to teraz jest dużo lepiej.

LAB

Witam. Czy ktoś może coś więcej powiedzieć odnośnie stanowiska Laboranta? Jak zauważył Igor bardzo małe te wymagania..może ktoś coś więcej powiedzieć? Zarobki albo rodzaj umowy? Czym dokładnie zajmuje się tam laborant?

jam

Zarobki to 12zł/ brutto na godzinę około 160 -170 godzin na miesiąc co niektórzy mogą liczyć na 14 umowa tylko zlecenie i to się nie zmieni Ciągłe zwiększanie norm i chęć wprowadzenia akordu. Kierownicy tylko latają nikt nic nie wie i coraz więcej towaru to zrobienia a miej ludzi do pracy olbrzymia rotacja ludzi. A pełno chemii w powietrzu jak fosfor azotany i inne gówna a masek się nie doprosisz a do tego stary nieszczelny piec na proszkowej lakierni.

Zadowolony

Praca super, pracodawca super, zarobki super

fendi

super jest

Ja
@fendi 15.11.2013 18:54
super jest

Zdecydowanie popieram. NIe polecam.

ME

PRACOWAŁEM W TEJ FIRMIE ZDECYDOWANIE NIE POLECAM ,WRECZ OSTRZEGAM [usunięte przez moderatora] KIEROWNICTWO NIE KOMPETENTNE.....OCHRONA ZDROWIA LUDZI ORAZ OCHRONA ŚRODOWISKA TO BAJKA .....

były pracownik

Pisze opowieść o firmie kietzmann sposób postępowania traktowania innych no i sposób postępowania co nie których ludzi pracujących tam [usunięte przez moderatora] w końcu ludzie to firma a firma to ludzie jak sami twierdzą więc za głupie poczynania własnych pracowników należy brać poniekąd odpowiedzialność no chyba że firma beże w tym udział spoko sama prawda taka tam opowieść od a do z, jestem już w połowie prawie no korekty itp powiązania . No kwestia tytułu nurtuje mnie to KIETZMANN 2011-2012 no nie wiem KIETZMANN TAM I Z POWROTEM nie KIETZMANN I JEDNOSTKA KIETZMANN nazwa firmy musi być żeby było wiadomo no i w sieci łatwo znaleźć rozumiecie jestem otwarty na propozycje, odpowiedzi na goworku proszę a nie ładnie osuwać wpisy innych za poczynania swych pracowników należy brać odpowiedzialność niech inni wiedzą jak firma postępuje i traktuje innych .dziwne że tylko o tej firmie same negatywy coś w tym jest .

Ona

Kolega piszący powyżej całkowicie wyczerpał temat;D

Zostaw opinię o KIETZMANN - Żagań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KIETZMANN