Minowa Metal

Żary

Opinie o Minowa Metal

arek

brak słów rotacji tam nie ma poniewaz tam pracuja tylko idioci po podstawowym takim czego nic nie potrzeba, miałem okazje tam pracować więc wiem co mówie

bolek
@arek 19.01.2017 20:18

czyli tez jesteś idiota po podstawówce???

bolek

Minowa Metal produkuje szlifierki dwutarczowe, polerki i urządzenia odsysające. To znana firma, spory zakład produkcyjny, ale niestety @wert nie mają aktualnie ofert pracy i rotacji w tej firmie raczej nie ma.

były pracownik

człowieku pracowałem tam rok i nigdy wiecej nie polecam umowa jest ale wtedy jesteś jak niewolnik pracujesz w takich warunkach rozpuszczalnik maszyny bez zabespieczeń poprostu masakra. najnisza krajowa. i jeszcze ci ludzie sami idioci

pracownik11

ludzie chamscy to fakt zarobki najniższa krajowa po prostu EPOKA KAMIENIA ŁUPANEGO

wyzysk ludzie w pracy chamscy.

Zostaw opinię o Minowa Metal - Żary

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Minowa Metal