ELGO Lighting Industries S.A.

Gostynin

Opinie o ELGO Lighting Industries S.A.

.kjbh

hej! słyszałam, że firma jest w likwidacji, czy to prawda? Bede wdzieczna za jakiekolwiek informacje w tym temacie. Bo faktycznie ofert pracy nie widać

Świadek

Znajdź sobie chłopie inną pracę, tutaj nic dobrego nie będzie. Prezes jest oszustem jakich mało, uważa ludzi za śmieci i niewolników. Chyba że za najniższą będziesz pracował 24h/dobę. To Cię pochwali i w nagrodę dostaniesz uścisk jego dłoni. ;-) Niech mu żona znów Majdan zrobi to będzie wesoło :)

snieg

a tych darmozjadow to tam troche jest, ze 100 zwolnic, poustawiac reszte i gra i buczy. pozwalniac tych z klanu co scieme walą :)

odradzam wszystkim chętnym prace w tym zakładzie. (usunięte przez moderatora) pracowników przez nieudolną kadrę która pracuje tam od komuny. Gorzej niż w folwarku w średniowieczu. Nieterminowe wypłaty, Właściciel firmy (usunięte przez moderatora) uważających wszystkich za idiotów i darmozjadów.

Zostaw opinię o ELGO Lighting Industries S.A. - Gostynin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ELGO Lighting Industries S.A.