PPUH INTERCAL Sp. z o. o.

Zielona góra

Opinie o PPUH INTERCAL Sp. z o. o.

anna

obcnie przyjacielu nie widzę niestety żadnych aktualnych ofert pracy od nich w internecie. nowoczesne systemy grzewcze to raczej zimowa branża bardziej

MAG/TIGspawaczZG

Odnośnie wyjazdów do niemiec do firmy Huch GmbH Behälterbau w okresie letnim.Pieniądze z dużym opóźnieniem -co prawda zapowiedzianym lecz za to w złotówkach po kursie słabszym niż w owym okresie.Zaliczki po prośbie są...hotel ok czysto itp,kuchnia i łazienka/wc wspólne, lodówki i tv w pokojach.Co ważne jeśli nie przyspawasz rurki fi 40mm do blachy/kotła na raz (najlepiej jedną ręką) to nie masz po co jechać bo odeślą do domu.Płacą 9e/h bez możliwości nadgodzin.Majster niemiecki (borsuk) bardzo nerwowy typ ludzie nieodporni na stres mogą mieć z nim problem.

Posiłki je się na stojąco w warsztacie przy stołach gdzie wcześniej wykonywana była praca stąd pełno na nich „śmieci” w postaci wiórów metalowych i innych odpadów po szlifowaniu i cięciu. Dodatkowo pod okiem kamera, która jest zawsze skierowana na miejsce naszych „przerw śniadaniowych”. Następna kwestia to warunki w szatni. Nie można się przebrać w ludzkich warunkach dookoła panuje jeden wielki (usunięte przez administratora)i brud. Brakuje ławek i jest ciemno. Z łazienki został zrobiony magazyn. Warunki sanitarne są straszne. To samo dotyczy pomieszczeń WC – brakuje papieru toaletowego i mydła. Zimą jest jeszcze gorzej z powodu nieszczelnych okien w pomieszczeniu panuje niska temperatura, która uniemożliwia umycie się. Na halach powybijane są szyby w świetlikach i oknach. Zimą temperatura znacznie spada warunki porównywalne są z tymi na dworze. Kiedy poruszane są te kwestie pracodawca cały czas tłumaczy się tym, że „stawia” nową halę. Na nowe miejsce pracy już czekamy ładne kilkanaście lat, a w tej kwestii nic się nie zmieniło. Ponadto wykorzystuje nas do prywatnych celów. Wysyła nas na prace budowlane do swojej rodziny i znajomych. Co chwilę pojawiają się nowi pracownicy – rotacja jest bardzo duża. Cały czas delegacje.

Zostaw opinię o PPUH INTERCAL Sp. z o. o. - Zielona góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPUH INTERCAL Sp. z o. o.