Veliro

Szczecin

Opinie o Veliro

wiesiek

Cześć .Słyszałem ,że nieźle placą .Czy ktoś co może powiedzieć coś więcej o aspektach pracy w tej firmie ?Jak wygląda rekrutacja w firmie ,Czy jest jakiś dodatkowy socjal .

Lidia

@lighter co masz na myśli? Czy firma ma aktualnie jakieś problemy? Możesz napisać coś więcej - to fundamentalna sprawa dla każdej zainteresowanej firmą osoby.

lighter

jak można współpracować z czymś czego nie ma?

sd

No to skoro zarobki zaczynają się od 2 tysięcy złotych, to nie jest tak źle, bo na pewno jakaś premia się do tego normalnie trafia. W końcu ważne jest to, żeby wypłata mogła być terminowa, żeby dbać o dobre stawki dla pracowników. A socjale są? Dzięki

Dawid

Ja z nimi współpracuje firma jest super. Dobrej jakości produkty a nawet za dobre bo za tym musi iść cena. I w Polsce robi się ciasno dla dobrych produktów to nie Casto . i musi kosztować. Nie miałem żadnej uwagi od klientów. Jak szukasz tam roboty to warto może będziesz miał szczęście. Mają fajne Toyoty służbowe. Co do kasy to nie wiem ale podobno dobrze płacą.

Zostaw opinię o Veliro - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Veliro