Valmet Automotive Sp. z o.o.

Żary

Opinie o Valmet Automotive Sp. z o.o.

zxcvb

Ja pracowalem tam w latach 08-09, jak byla tylko linia bmw i powoli ruszał mini cooper. Niemiec był dyrektorem, to bylo dobrze, nadgodziny w pełni płatne plus bonusy do reki. Potem sie zaczelo rypać jak ten z Kożuchowa czy tam z Krosna przejął stołek. Teraz to tam chyba jakaś masakra jest z tego co tu piszą.

Maja

Protest, o którym wspominasz odbył się w maju. Czy od tego czasu zaszły w firmie jakieś zmiany? Jakie były skutki protestu?

Keta

Kolesiostwo,etatyzm,indolencja to slowa kojarzące się z Valmet Automotive. Polecam link. http://www.telewizjazary.pl/wiadomosci/20717,pracownicy-firmy-valmet-automotive-protestuja

Maja

@zadowolonyrozumiem, że praca w Valmet Automotive Ci odpowiada. A czy firma zapewnia dodatkowe benefity/możliwości rozwoju?

I jeszcze chcą dorzucić 2% co miesiąc za brak L4

niezadowolony
@zadowolony 01.02.2017 18:15
I jeszcze chcą dorzucić 2% co miesiąc za brak L4

Chcą dać nie oznacza ze dadza... I jakoś tylko 3 osoby polubily ta opinię ,tak jakby dzial HR sam siebie lajkowal

zadowolony

Wypłata na czas, premia do 20% co miesiąc.(zaczynasz od 10-12% i co pół roku dorzucają 2% jak dobrze pracujesz) Ogólnie bardzo dobrze sie pracuje. Minus to 4 miesięczny okres rozliczeniowy nadgodzin. Ale raczej płacą niż wolne,więc duże OKI

niezadowolony
@zadowolony 01.02.2017 18:11

Jak przyjsc na nadgodziny to mozna ,trzeba, nalezy...ale jak przychodzi do rozliczenia to wszystkich wysylaja na urlopy zeby byc w zgodzie z litera prawa pracy...a ze inne zagadnienia nie sa przeztrzegane to nikogo nie obchodzi. Ps. Kolega kolegi powtarza ze dostal za nadgodziny kase jak Valmetowi sie vos posypalo

xd

A wypłata jest ww pełni terminowa u nich? Pozdrawiam

euGeniusz

Valszmet zostajesz zwolniony za słabe zarobki, można robic ale w valmetoskim zakładzie w Holandii bo tam jest inna kultura

Walec

Valmet potrzebuje świeżej krwi na produkcję. Wymagania: frajer, jeleń i inne podobne wykształcenie. Płaci jak za miche ryżu i każe zasuwac jak Murzynowi na plantacji. Aby cię zmotywować do pracy, dokręcamy norme

Walec

Cicho tam valmetowskie pionki.....siedziesz i zasuwac w kieracie 8-16

Japonska sekretarka ...N...

Niech se rekrutują, a rekrutują pewno dla tego, że niektórzy są w stanie znaleźć coś lepszego i odchodzą bye bye bye valmet

Babeczka z siurem

Kuba powiedz że lobbujesz za Valmetem. Płacenie w terminie to ich zapchlony ustawowy obowiązek, a jak nie, to niech się zgłoszą anonimowo do Państwowej Inspekcji Pracy. Wszędzie tak jest??? Znaczy w całych Zarach lobbujacy kolezko. Valmet się cofnął z kulturą płacenia pracownikom produkcyjnym o lata świetlne, zwykła blaszaną buda jakich pełno w tym kraju.

Babeczka z siurem

Beny Hill - brexit

Wyzysk płacowy, a wcisną wam gadke korporacyjną jacy przyjaciele jesteście buhaha. Płacą tylko pare groszy wiecej niż konkurencja, praktycznie nie odczuwa się tej róznicy. Prawdą jest, że gdy właścicielem był Niemiec, było inne większe stawki, można było zarobić. Teraz to pozostała marna atrapa zarobków i klepanie po plecach, gdy przejdziesz z agencji pod Valmet.

Janusz

Brawo, brawo TY Brawo dla tego pana, który zasuwa na sowite pensje cwaniaczkow na stołecznych.

Caprio

Temat: Dyrektor personalny Valmet. Maskotka Ta Yynteligenta istota zatrudniona w projekcie SETI jest dziwna jak czarnoksiężnik z krainy Oz.

Fabryka Ryzyka i Wymagan

W tym obozie wzajemnej adoracji zarobi tylko specjalista przychodzący lub ściągnięty z zewnatrz. Szczurek bez większego doświadczenia będzie DYSKRYMINOWANY, a to podchodzi już pod kodeks pracy i panowie na stołkach tworzący fikcyjne stanowiska powinni za to beknac. Swoje obiecanki spisujcie mi na piśmie, żebym miał z czym pójść do Inspekcji Pracy. Pozdro Adolfy z tego Reichu, enginierek z awtomotiwa bez motiwa

Pokemon Go

A może ta kumpela zna się dobrze z kierownictem....bardzo ciasno

Fabryka Ryzyka i Wymagan

Słuchajcie miski na stołkach. Bierzcie jakieś klatki i szczury z kanalizacji. Szczur to bardzo inteligentny ssak. Przeprowadzajcie sobie testy rekrutacyjno-stanowiskowe na szczurach, może was posłuchaja. Ludzie nie sluzom do testow w waszym das Konzentration Lager. Człowiek to żywy organizm, potrzebuje pracy i stabilizacji.Wezcie z 10 szczurów i możecie je sobie co chwilę wymieniać. HR i kierownictwo kompletnie nieskuteczne w rekrutacji. Cenie ludzi, którzy chcą po prostu pracowac. Zero tolerancji dla błędów miśków na stołkach, odpowiedzialnych za rekrutowanie pracownikow.

Pokemon Go

Krótko: Valmet to syf, pozbywają się konkurencji. Zatrudniając wcisną ci jakąs bajeczke o wizji rozwoju, żebyś łykał wode wiadrami jak pelikan. Kompletny brak umiejętności i brak narzędzi do przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych, aby znaleźć właściwego kandydata na tworzone stanowiska. Przepychanki, brak spójności i logiki na linii HR - kierownictwo

Fasteners

ABSOLUTNIE NIE POLECAM pracy w tej firmie. Piszę jako były pracownik "white collar". Najgorsza jest w pracy niestety atmosfera. Czuć wrogość, zwłaszcza między działami, "koledzy" z fabryki z Niemiec tylko czekają na potknięcie polskiego zakładu (często były sytuacje w których pomagali w tym potykaniu). Zero wsparcia managementu. Zero wsparcia działu HR niestety również. Z tego co się orientuję, to ściągają teraz ludzi z całej Polski bo nikt z okolicy nie chce tam pracować. Na prawdę radzę się zastanowić, bo to strata czasu i przede wszystkim nerwów. No i jeszcze jedna rzecz "Automotive" to Valmet ma tylko w nazwie.

Pracownik już były

Przestrzegam wszystkich przed tą firmą. Pracowałem tam sporo czasu i mam sporo również do powiedzenia co tam się dzieje obecnie. Firma bardzo nie rzetelna i mało zachęcająca do pracy. Wynagrodzenie niskie a traktowanie pracownika przez główne kierownictwo jest niedopuszczalne. Bardzo duże wymagania ze strony firmy i masę poświęcenia za słabą wypłatę i brak szacunku. Nie polecam na inne stanowisko niż kierownicze

Mateusz

Witam chciałbym się dowiedzieć jaka jest płaca na start w tej firmie i czym się zajmuje ?

zadowolony

Zarobki bardzo dobre, firma chce przyciągnąc pracowników.

Zostaw opinię o Valmet Automotive Sp. z o.o. - Żary

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Valmet Automotive Sp. z o.o.