MULTIMON-POLSKA

Żary

Opinie o MULTIMON-POLSKA

jaca

Kierownik to osoba w której pracownik znajdzie oparcie i uzyska radę.Nie powinien budzić strachu tylko szacunek.Kierownik walczy o swoich ludzi ,nie toleruje kapusi i donosicieli.Jest obiektywny.To cechy których brakuje w tej firmie,zadośćuczynienie w postaci torby,termosu czy ręcznika nie zmotywuje do pracy.Ludzie oczekują że dostaną gratyfikację finansową a nie jakieś ochłapy nikomu nie potrzebne.

Cyrk w Mulimonie

Robią co chcą z ludźmi zero szacunku , za dojazd do pracy nie płacą , jak za szybko skończysz prace to coś Ci wynajdą żeby tylko do domu nie jechać . Ludzie jak się szanujecie nie polecam ! Doświadczenia i tak nie zdobędziesz bo nie ma od kogo . Nie pokazują jak się pracuje nie uczą tylko szybciej i szybciej . Na długi urlop tez nie macie co liczyć po tygodniu dają do zrozumienia że jak nie wrócisz to znajdą kogoś , a o L4 to już raczej nie wspominać . Stawki zdecydowanie za małe jak za taka prace i brak szacunku ze strony Pracodawców , Panie Stachu ! Nie jestem pewny co do prawdy w Pańskiej wypowiedzi , Jakie 6 godzin pracy ? Chyba Panu ktoś kazał tak napisać bo chyba Pan sam w to nie wierzy buhaha ! 6 godzin to nie jest normalny czas pracy nawet osoby z orzeczeniem pracują 7 godzin dziennie , No chyba że jest Pan jednym z tych Pupili w Firmie i robi Pan co chce . To może pensja jest fajna ale z dodatkiem na lewo .

Nie polecam

Pracowałem tam jakiś czas , zarobki jak za taką prace to bez szału , Praca ciężka wyjazdy po całej Polsce a na początku zapewniali że nie dalej niż 200 km od bazy . Starsi doświadczeniem koledzy nie są skłonni do uczenia pracy . Po czym po przepracowanym roku nie jesteś w stanie sam za dużo zrobić .

Tomek

Widze, ze kodeks pracy znasz na pamiec ale prawa sa po stronie Pracodawcy i Pracownika...dlatego tez "taki sobie" Twoj poziom wpisow jest na bardzo wysokim poziomie - czyli 0 - Tomek-

@Tomek 29.03.2017 14:53

Tak jak twój poziom inteligencji!Jeśli więc ty jesteś taki obstukany to wyjaśnij mi temat pracy w nadgodzinach zwłaszcza stawkę za godziny nocne i niedziele,bo jakoś nie potrafię siędoliczyć tych wydymanych prez firme pieniądzy.A kodeks pracy pisze jasno i czytelnie,chyba że jesteś kolejny do dyslektyka w kolejce.

do kitu

Inspekcja pracy już się wami interesuje,co wtedy powiesz wlodek.Wały mają to do siebie że szybko wychodzą na jaw.A wtedy zobaczymy kto tu ma jaja.

wlodek

maslak i taki sobie, to jezeli jest tak zle to dlaczego jeszcze pracujecie?????bo chyba pracujecie poniewaz chwalicie fakt otrzymania termosu a one byly rozdawane podczas wigilii....jak macie jaja to zlozcie papiery i szukajcie szczescia w innej firmie...ale zaloze sie, ze ich nie macie i dalej bedziecie pracowac!

@wlodek 21.02.2017 09:55

Sądząc po wpisie,to zgaduje że jesteś pewny siebie ale niestety tak nie jest!Racja i prawo są po stronie pracowników.O tym mówi kodeks pracy a skoro masz problem ze zrozumieniem tekstu to radze zwrócić się o pomoc do logopedy.

szczery do bólu
@wlodek 21.02.2017 09:55

Jesteś przy korycie to ci dobrze co?Pilnuj swoich majstrów bo nie są tacy idealni jak ci się wydaje.żule i kombinatorzy-tylko to mi się nasuwa na język.

taki sobie

A skoro Lolek w twoim rozumowaniu skłamał bądź wyprzedził sytuację to medal mu za to że nie uprzedził nas o cennym termosie.Pijąc z niego będę chwalił ciężki rok pracy dla chwały firmy!

Stachu

Jako dlugoleti pracownik (13 lat) moge tylko zaprzeczyc powyzszym opiniom. Fakt jest, ze pracuje sie w trybie 2 tygodniowym. Fakt jest, ze pracujemy w niedziele maks. 6h...ale....kazda przepracowana godzina jest platna! Dodatkowo mamy 30 PLN diety i hotele badz kwatery sa oplacane (nie wspomne o kosztach przejazdu ktore rowniez sa oplacane- przejazd komunikacja miejska!)Co roku mamy wigilie firmowa wraz z pracownikami biurowymi! Co do wypowiedzi podwykonawcy z Poltuska to widac, ze jest to nieprawda bo jak mozna domagac sie premii, dodatkow socjalnych itp????skoro jest sie na wlasnej dzialalnosci? Co do wypowiedzi LOLKA to jaka wigilia zakladowa w listopadzie (wypowiedz z 25.11.2016)??????skoro ´wigilia odbyla sie 16.12.2016 w Starej Owczarni w Zarach (mozna latwo sprawdzic!). Mysle, ze ile ludzi zatrudnionych to tyle opinii mozna uzyskac - latwo nie ma ale przekretow to juz na 100% nie ma z ZUSAMI itp. A jezeli LOLEK mial na mysli, ze w 2015 nie bylo wigilii to tylko dlatego, bo o ile pamietam to 13.12.2015 umarl Prezes Zarzadu i odwolano wigilie...Tak wiec...tego typu opinie i wypowiedzi nalezy traktowac z przymruzeniem oka...bo kazdy- nawet osoby calkiem obce moga robic wpisy najbardziej negatywne nie majac z nami nic wspolnego np. konkurencja!

maslak
@Stachu 02.02.2017 12:55

Z całym szacunkiem ale kolego trochę ubarwiłeś.To ,że niedziele są pracujace to fakt ale za ile?!!Po zapytaniu usłyszałem że nie ma setek tylko jakieś wewnętrzne ustalenia w firmie.Skoro jesteś tak doskonale poinformowany to pokaz mi te setki na wypłacie!

do da

Firma zarabia kosmiczne pieniądze

maciek
@do da 25.11.2016 10:32
Firma zarabia kosmiczne pieniądze

Ale nie robi nic dla ludzi!

lolek
@maciek 25.11.2016 10:39
Ale nie robi nic dla ludzi!

Teraz po wigilli zakładowej również pokazali na co ich stac

podwykonawca z pułtuska

dowiedziałem się co nie co i raczej nie skorzystam,majster ktorego poznałem na krono opowiedział jak to firma wałkuje ludzi.Po pierwsze kto będzie robić za 10 zł w delegacji dwa tygodnie bez możliwosci powrotu do domu,poza tym pracownicy robią po 12 godzin w niedziele 8,żadnych premii,dodatków socjalu i kasy na święta.Nawet rumun to wyśmieje.

dfnggmh,j

hahahahah bo padne. Pieniadze w dzisiejszych czasech jednak maja znaczenie

mania

Praca owszem jest ciężka ale płaca marna.oszukiwanie ludzi za pracę w dni wolne to standard.brak zapłaty za nadgodziny.brak socjalu.brak kompetencji kadry kierowniczej!zwykłą kpiną jest ta praca.nie polecam za nic w świecie!

Jesteś zainteresowany pracą w firmie MULTIMON-POLSKA? Zadaj pytanie na naszym forum i uzyskaj niezbędne informacje.

Zostaw opinię o MULTIMON-POLSKA - Żary

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MULTIMON-POLSKA