Opinie o PHUB "ŁUCZ-BUD" Sp. z o.o. w Radom

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie PHUB "ŁUCZ-BUD" Sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w PHUB "ŁUCZ-BUD" Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHUB "ŁUCZ-BUD" Sp. z o.o. w Radom

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
alojzy

Pracowałem w tej firmie parę lat na terenie Warszawy i szczerze nie polecam ludziom, którzy szukają długotrwałego zatrudnienia bądź ważny jest rozwój i awans. Największą patologią jest Pan Wu Ka, starszy pan wychowany w kulturze pracy z początków lat 90/tych, który traktuje firmy podwykonawcze znacznie lepiej niż swój zespół czyli kadrę inżynierską. Pełni on teoretycznie funkcję kier. projektu, ale w praktyce stworzył sobie pozycję chyba dyrektora. Wydaje dyrektywy i jeździ po budowach uprawiając spychologię. Najgorsze jest to, że już w pierwszych dniach swojej pracy słyszałem, że łączą go dziwne układy z firmami podwykonawczymi i , że od podwykonawców nic praktycznie nie można wyegzekwować. Zapytacie dlaczego. Ano dlatego, że np. z szefem jednej z firm oficjalnie jeździ co roku na narty, a szef innej firmy ciesielskiej to jego jakiś pociotek czy kuzyn. Krążą jeszcze inne plotki , ale są raczej nie potwierdzone. Nietrudno sobie wyobrazić do jakich patologii to prowadzi. Podwykonawcy wykonują swoją pracę z nienależytą strannością, często nie kończąć swoich prac. Z problemami wynikającymi z powyższych sytuacji oczywiście zostaje kadra inżynierska. Cokolwiek przeskrobie podwykonawca automatycznie staje się to winą inżyniera. Winę za całokształt ponoszą również kierownicy budów, którym brakuje odwagi i kręgosłupa moralnego żeby się temu przeciwstawić. W skrócie typowa polska firma. Nie polecam

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.

Jak wygląda rozmowa w PHUB "ŁUCZ-BUD" Sp. z o.o. na stanowisko Inżynier? Z iloma osobami się rozmawia? 25 kwietnia pojawiło się ogłoszenie.

alojzy

Damian
@alojzy

Fajnie że podzieliłeś się taką obszerną opinią na temat pracy w "ŁUCZ-BUD". Może podasz też jakieś konkretne kwoty jeśli chodzi o zarobki? Ile można brać na rękę na miesiąc i po jakim czasie można się starać o ewentualne podwyżki?

@alojzy

fajnie tylko szkoda że pod pseudonimem artystycznym. dodaj tylko mistrzu ze firma z ktora jezdzi na narty to firma ktorq wykonuje mnostwo robot nie tylko o Pana W.K ale i u innych kierownikow a takze u innych generalnych i bezposrednio u inwestorow, ale zapewne jako rozzalony Pan Inzynier nie zdazyles na to zwrocic uwagi. Jesli ktos wymaga od inzyniera elementarnej wiedzy z zakresu jego obowiazkow a ten jej nie posiada to nie pozostaje nic innego jak lament w internecie.

Panie Darku, Pan sie nastepnym razem podpisze

Damian
@taki sam

Też pracujesz w tej firmie? Zastanawiam się czy warto aplikować do "ŁUCZ-BUD", może powiesz mi coś na jej temat? Jak traktowani są tu pracownicy i czy w zespole panuje dobra atmosfera? :)

taki sam Nowy wpis
@Damian

Pracuje od 15 lat, staż chyba wiele mówi...są ludzie którzy odchodzą i wracają są którzy przychodzą i odchodzą i są tacy co przychodzą i zostają. Wszystko kwestią tego jak ktoś się odnajduje przy powierzanych mu zadaniach. Z osobami które odeszły też mam kontakt, dzięki temu wiem również poniekąd jak jest gdzie indziej. Jak masz pytania to pytaj, jak chcesz to aplikuj, a sam się przekonasz.

Halina Nowy wpis
@taki sam

A jak na przestrzeni lat zmieniały się warunki zatrudnienia w Łucz-Budzie? Ile razy udało Ci się uzyskać podwyżkę, o ile i w jaki sposób? Czy awanse się zdarzają? Jak można je sobie wypracować? Czy staż pracy ma znaczenie i można dzięki niemu liczyć na jakieś benefity?

taki sam Nowy wpis
@Halina

są w firmie osoby które zaczynały swoje kariery od inżyniera budowy, a dzisiaj są Kierownikami budów i kontraktów. Wiec sprawa awansu jest sprawą otwartą idącą wraz z rozwojem danej osoby. Sam osobiście awansowałem z inż bud. do Kierownika budowy. Po otrzymaniu uprawnień dostałem awans na stanowisko Kierownika Robót co wiązało sie również z podwyżką wynagrodzenia, następnie otrzymałem jeszcze 2 podwyżki i awansowałem na Kierownika Budowy. Jeszcze jakieś pytania z przesłuchania? Mam kolegów w różnych firmach, wszędzie jest podobnie, bo każda z firm podobnej wielkości lub większej ma inaczej rozwiązaną strukturę wewnętrzną.

Jaka umowa obowiązuje w PHUB "ŁUCZ-BUD" Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w PHUB "ŁUCZ-BUD" Sp. z o.o.?

na konto

Halina
@taki sam

A czy istnieje jakaś szansa by się dogadać z pracodawcą w Łucz-Budzie w tej kwestii? Chodzi mi o to, czy jest możliwość by wynagrodzenie było wypłacane np. co tydzień lub dwa?

@Halina

nie

logo firmy Specjalista ds. Sprzedaży
Radom
BBA TRANSPORT SYSTEM Sp. z o.o. Sp. K.
(130 opinii)
(11 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Jarecki
Kandydat

Witam, jakich pieniędzy można się spodziewać pracując na stanowisko kierownika robot ? Czy wszystko jest na umówie ? Jakie godziny pracy ? Czy nadgodziny dodatkowe płatne , czy do odbioru czy za darmo się pracuje ?

ja to ja
@Jarecki

otrzymujesz tyle co na Umowie....co za pytanie.... dramat.... co do wynagrodzenia, złóż CV to sie dowiesz, zalezy od umiejetnosci, doswiadczenia i miejsca pracy, inaczej w Kielcach, inaczej w Radomiu i inaczej w Warszawie. Dyzury i nadgodziny ustalasz forme odbioru na budowie z kierownikiem

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w PHUB "ŁUCZ-BUD" Sp. z o.o.?

@Pytanie

Nigdy. Najpierw dostajesz na próbny potem na 33 miesiące i albo Cie zwolnią po drodze albo na końcu nie przedłużą umowy.

@Pracownik

nie kłam, Umowa o pracę na czas nieokreślony otrzymuje się po wypełnieniu przepispwych terminowych Umów o prace, jeśli spełnia się pokładane w pracowniku nadzieje. Biorąc pod uwagę, że w firmie pracują zarówno pracownicy fizyczni od 28 lat, jak i pracownicy biurowi i nadzór budowy po 20-25 lat, to nie wiem na jakiej podstawie kłamiesz.

Zatrudniony
@taki jak ja

Dokładnie tak jest jak opisuje @taki jak ja - staż pracy u niektórych dobiega niemalże 30 lat pracy. W biurze też zatrudnione są osoby, które pracują ponad 10, 15 i więcej lat i umowy mają zgodnie z przepisami KP. @Pracownik nie podawaj błędnych informacji.

Stasio
Kandydat

Czy w firmie Łucz bud są nadgodziny za dyżury do odbiory czy płacą czy nie mam nadgodzin i pracuje się za free

@Stasio

Pracujesz za darmo min 3h dziennie

@Pracownik

i znowu kłamiesz, czas pracy jest określany przy zatrudnianiu i każda budowa prowadzi swój sposób rozliczania nadgodzin

Kasia

@taki sam a jaki tam jest staż pracy przewaznie? Długo tam ludzie pracują?

@Kasia

zalezy na jakim szczeblu, wiem ze np Kierownicy Kontraktu to niektorzy sa od 15 czy 20 lat, Kierownicy budow i tobot bardziej zroznicowani stazowo bo sa zarowno tacy ktorzy sa 2 czy 3 rok, sa tqcy co maja staz pracy 6 czy 8 lat ale i tacy co przyszli rok temu

Czy w firmie PHUB "ŁUCZ-BUD" Sp. z o.o. praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Kierownik Robót, na które poszukują na GoWork.pl to dość istotna kwestia.

@Pytanie

Są praktykowane uznaniowe premie na koniec roku w zalezności od zaanagazowania, stazu pracy ale i opinii bezposredniego przelozonego

Monika

A na okresie probnym jaka stawka ?

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

@Pytanie

Umowa o prace na okres próbny (3msc) pozniej przedluzaja (o ile sprawdzi sie pracownik) mi przedluzyli i nowemu koledzr i kolezance na Warszawie tez

Olga
@taki jak ja

@taki jak ja A jak Twoim zdaniem będzie z tymi umowami w Radomiu? Pytam, bo Łucz-Bud szuka pracownika do działu ofertowania i jestem chętna dowiedzieć się, czy na okresie próbnym jest umowa o pracę, czy zlecenia: http://www.lucz-bud.com.pl/praca

@Pytanie

przed chwila ktos pytal, umowa o prace ba okres probny, jak sie sprawdzisz umowa o prace terminowa lub ewentualnie dzialalnosc gospodarcza, tak mamy z chlopakami na budowie

@Olga

umowa o prace na okres probny, najlatwiej wyslac CV przyjsc na rozmowe do Prezesa lub Dyrektora i sie wszystkiego dowiesz

Martyna

Jak duża jest rotacja pracowników w firmie?

tintek66

Witam wszystkich, jestem pracownikiem nadzorującym budowy, u nich nie pracowałem, nadzorowałem wiele budów, pracowałem też jako kierownik serwisu gwarancyjnego, i z własnego doświadczenia wiem że takie pęknięcia w trakcie użytkowania w pierwszych latach użytkowania to normalna sprawa, ale wiem też że nie można wszystkich przypadków dawać do jednego worka. Trzeba to widzieć, wykonać rozkucie takiego miejsca. Odnośnie odpadających płytek na tarasach / balkonach, sprawa jest nieco inna, może być to wina samego klejenia płytek, użytego kleju, źle wykonane fugowanie. jeśli płytki są klejone np. na klej przeterminowany bądź nie mrozoodporny, i do tego w fugach są dziury, fuga nie wypełnia szczeliny wejdzie tam woda, a w okresie zimowym miejsca takie rozsadzi mróz. Oba te przypadki powinny zostać zgłoszone do inwestora i w przeciągu 2 tygodni naprawione, oczywiście usterki na zewnątrz wymagają dodatnich temperatur. Pozdrawiam

Edyta

@ania a jesteś pracownikiem firmy P.H.U.B. ŁUCZ - BUD i posiadasz wiedzę na tema pracy firmy? Wiesz jak wyglądała budowa tych budynków? Czy skoro zostały takie ubytki w budynku to do kogo mogą się zgłosić klienci?

Ecia

Firma kiepska.buduja beznadziejnie.sciany pękają.a plytki na tarasie odpadaja w pietwszym roku uzytkowania.u sasiadow wyszla w nowym bloku wilgoc.Oczywiscie wszystkich maja gdzies. Niepolecam mieszkan kupowac budowanych przez ta firme

uzytkownik
@Ecia

sciany pekaja bo np budynek osiada? a czy Ty nalezycie uzytkujesz balkon/taras? uzupelniasz fuge przed sezonem zimowym? odsniezasz balkon zeby ograniczyc negatywny wplyw czynnikow zewnetrznych?

ania
@Ecia

A gdzie te ściany pękają? Najczęściej z tego co się orientuję to ściany pękają nie z winy wykonawcy tylko z projektów wykonanych i oszczędności narzuconych projektantom przez inwestorów oraz przez roboty budowlane prowadzone w pobliżu takie jak palowanie, zabezpieczenia wykopów, pompowanie wody bo wina wykonawcy to jest bardzo znikoma

Edyta

@uzytkownik czyli jest tak jak myślałam i to są rady od firmy P.H.U.B. ŁUCZ - BUD do użytkowników powierzchni mieszkalnych. Pojawiają się komentarze klientów firmy. A czy może jacyś pracownicy wyraziliby swoją opinię o pracodawcy? Jak Wam się pracuje w tej firmie? Na jakie warunki zatrudnienia może liczyć nowa osoba? Tak naprawdę każda dodatkowa informacja może się komuś przydać.

K.

Nic do nikogo nie mam ale na forum znalazłem coś takiego https://www.facebook.com/groups/504015819788403/permalink/746126542243995/ może kogoś zainteresuje

Edyta

@uzytkownik a czy to nie powinny być wskazówki od firmy P.H.U.B. ŁUCZ - BUD dla klientów? I nawet mimo braku takich zaleceń w tak szybkim czasie nie powinny się pojawiać usterki. @Ecia powinna bezpośrednio kontaktować się z firmą i wyjaśnić tą sytuację. Bo takie insynuacje jak Twoje nie mają sensu, dopóki ona nie skonfrontuje się z firmą.

uzytkownik
@Edyta

firma przekazuje instrukcjs uzytkowania mieszkania i obiektu wraz z karta gwarancyjna na rece Inwestora ktory to Inwestor powinien przekazac podczas odbiorow lub przy aktach notarialnych lokatorowi, w tych dokumentach znajduja sie m.in takie zapisy jak wspomnialem. Jak kupujesz samochod w salonie, tez musisz go nalezycie uzytkowac i serwisowac.pozdrawiam

Edyta

@Ecia może trzeba do skutku zgłaszać reklamację na budynek, w końcu wydaliście na nie sporo pieniędzy. Za to dla zainteresowanych pracą mam informację, że firma P.H.U.B. ŁUCZ - BUD poszukuje KIEROWNIKÓW ROBÓT BUDOWLANYCH, PRACOWNIKÓW DZIAŁU OFERTOWANIA, MURARZY I CIEŚLI SZALUNKOWYCH http://www.lucz-bud.com.pl/praca

Edyta

@Mariusz M. czyli kto? Pracujesz lub pracowałeś w P.H.U.B. ŁUCZ - BUD? Opowiedz o swoich doświadczeniach. Każda nowa opinia może być przydatna dla zainteresowanych pracą.

Zostaw merytoryczną opinię o PHUB "ŁUCZ-BUD" Sp. z o.o. - Radom

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w PHUB "ŁUCZ-BUD" Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PHUB "ŁUCZ-BUD" Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHUB "ŁUCZ-BUD" Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PHUB "ŁUCZ-BUD" Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

PHUB "ŁUCZ-BUD" Sp. z o.o.