Michalak Welding

Gdynia

Opinie o Michalak Welding

Hanna

Ostatnie komentarze są z ubiegłego roku. Jak od tego czasu rozwinęła się firma? Jakie zmiany nastąpiły? Podzielcie się informacjami z przyszłymi zainteresowanymi pracą w tym miejscu. Jakie są największe plusy pracy w Michalak Welding?

myatlantis

Nie wiem czemu ludzie tutaj takie rzeczy piszą, ale też mi się wydaje to bez sensu, by zwalniać najlepszych swoich ludzi @wojtek. Przecież to by nie miało najmniejszego sensu... No i szukaliby nowych ludzi, a nie ma teraz rekrutacji u nich prowadzonej. Firma sama w sobie fajna, dbają o pracowników, skoro dają umowy o pracę.

MAŁY

zgadzam się z gościem na energomontażu walili prawie co dzień mało się nie przewracali na hali

Maciej

Witam, czy obecnie Michalak Welding prowadzi w ogóle jakąś rekrutację, bowiem na ich stronie w zakładce praca jest wypracowanie na czym polega praca w stoczni, a nie oferty pracy. Znalazłem za to jakąś nieaktualna w urzędzie pracy, to poszukiwali montera konstrukcji. niby wszystko pięknie, (usunięte przez administratora) i wymagali biegłego angielskiego oraz rosyjskiego. Serio?

blueblue

Ponoc na ksiezycu tez juz wzial barke do roboty, bracia jada

xxx

tak super firma zwłaszcza że zwalniają i nie wiadomo za co nie polecam totalny bałagan co z tego że sa wypłacalni skoro ludzi mają za nic najlepiej by było żeby 5 ludzi zrobiło cały ogólny bałagan nikt nic nie wie

hauer

bambi
@blue 06.08.2014 18:15
tak idź tam a na pewno pożałujesz zobaczysz

no tak można jechać do afryki szkoda ze nie moga pojechać na księżyc hahahahahehehehe jak ktoś tam napisał wcześniej za dobre pieniądze hahahahahehehehe ciekawe jak zarabiają inni od nich za granicą hahahahahehee

bubi
@hauer 24.07.2014 20:30
siemka jestem szlifierzem z 1,5 letnim doswiadczeniem, czy miałabym szanse otrzymac prace w firmie Michalak Welding??...

akurat nie pija tylko pompuja w siebie ile się da na energomontaźu jak robili to nie było dnia bez picia

blackjack

Jak ktoś nie pije to problemów z pracą nie ma. Wypłacalni też są. Szkoda czytać Wasze rozżalone opinie. To NIE JEST już Stocznia, gdzie wyznawaliście zasadę "czy się stoi czy się leży...". Proponuję wziąć się do pracy, przychodzić trzeźwym i nie odwalać fuszerki. Jak nie odpowiada to zmienić firmę i po kłopocie.

kulawy bou

beke mam z tych waszych komentarzy, ale fakt stawki ponizej 12 sie zdarzały

romanerotoman

bracia blue, wiem że jesteście, poklikacie?:)

bracia blue

U michalaków jest super atmosfera, można robic nadgodziny, można jechać nawet do afryki zarabiać dobre pieniądze. My bracia mówimy stanowcze NIE dla negatywnych opinii nt.tej firmy. Niestety nie nadajemy sie do monterki gdzie zaczynaliśmy więc zostalismy paprakami spawaczami ;) pozdrawiamy

Mariusz

Podobno prezes firmy chce wykupić sieć komórkowa Play - bo Michalak ma jeszcze niższe stawki na rynku niz play :)

fiolet

firma jest ok, nie najlepsza ale inne firmy bija na glowe

Terazniejszy Pracownik

Do \"bylego pracownika\" : hahaha widać że tak naprawde NIGDY tam niepracowałeś,tylko czemu tak kłamiesz?

zdzichu

kiedy zarobiłeś 12, 13 zł? zanim coś napiszesz to pomyśl człowieku. Nie wszystko jest świetnie, ale nigdy nie było 12, 13 zł. Po prostu nie kłam i tyle.

nie ładnie pisać opinie własnej firmie , "troszkę" Olaf prze kolorowałeś

spawacz

Bardzo fajna firma. Miła atmosfera pracy. Uczciwi ludzie. Polecam w 100% ! :)

Zostaw opinię o Michalak Welding - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Michalak Welding