Konsprojekt Sp. z o.o.

Opinie o Konsprojekt Sp. z o.o.

Igor

Jeśli nawet trzeba czasami przyjść to będzie większa kasa!

Jack

Jest ok, polecam kasa i ludzie są spoko.

Tomcio

Czy pracując w firmie pracownicy pracują PN-PT czy soboty tez trzeba pracować

Szukasz pracy?

Czy znajdzie się osoba, która mogłaby w kilku słowach przedstawić najnowszy stan firmy Konsprojekt Sp. z o.o.?

Mówisz i masz

Firma godna uwagi praca ciekawa a co najważniejsze pięniadze są na czas

naj

Chyba nie ma u nich żadnej oferty pracy, bo wszystkim odpowiada bieżąca atmosfera w firmie jak i odpowiednie warunki finansowe. Ciekawe tylko czy wypłata jest terminowa, wiecie może? Wynagrodzenie o czasie to podstawa.

Carlos

Pracowałem u nich 3 lata, gdyby nie wyjazd do Norwegii dalej bym tam był. Jak wrócę mam nadzieję, że mnie przyjmą.

Zostaw opinię o Konsprojekt Sp. z o.o. - Gdynia

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Konsprojekt Sp. z o.o.