Opinie o Konsprojekt Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Konsprojekt Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Konsprojekt Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konsprojekt Sp. z o.o. w Gdynia

Pracownik Nowy wpis

Bardzo dobry pracodawca. Każdemu polecam. Nigdy nie było wypłaty po czasie, co roku są premie a czasami tez po zakończeniu budowy.

PRACOWNIK Nowy wpis

Nie bardzo rozumiem te negatywne opinie. Jestem pracownikiem tej firmy już kilka lat, wynagrodzenie może najniższe ale może to i lepiej ZUS mniej zabierze, a reszta w kopercie fakt. Odzież zawsze zapewniona czy to pora zimowa czy letnia, są samochody służbowe a pracownikom z Ukrainy zagwarantowany nocleg. Wypłata jest zawsze na czas, co jest bardzo istotne. Na czas świat zawsze ''dodatkowa'' koperta. Ze swojego doświadczenie polecam firmę.

Gustaw Nowy wpis

Zacznijmy doceniać dobrego pracodawcę a nie tylko wiecznie narzekamy!

Pracują tam paru ludzie znających się na temacie ale większość to jakieś młokosy i Ukraincy, szef chce się pokazać jako wielki przedsiębiorca ale tak na prawdę jest to gość, który nie dość że nie szanuje ludzi to jeszcze przy takiej małej stawce godzinowej daje ludziom umowę "budowlaną" czyli taką o najniższą krajową i potem kopertówę. Jak ktoś nie pracował nigdy w porządnej firmie to ok ale jak ktoś siebie szanuje nie polecam.

Alfred Nowy wpis

Były pracowniku twoja opinia na temat tego przedsiębiorstwa to jest to taki żal czy manifest do siebie że byłeś za dobry dla tej firmy czy co ? I powiedz mi która firma nie daje takiej umowy jest to nagminne w Polsce może kiedyś się to zmieni a porządnych firm to jest mało co uczciwe płacą na umowie jeżeli chodzi o budowlankę tyle w temacie

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Konsprojekt Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Pracownik ogólnobudowlany/hale stalowe?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Alo

@Były pracownik ale to znaczy, że osoby z jakimś większym stażem to mają lepsze warunki niż ci nowi?

Jack

Jest ok, polecam kasa i ludzie są spoko.

Tomcio

Czy pracując w firmie pracownicy pracują PN-PT czy soboty tez trzeba pracować

Mówisz i masz

Firma godna uwagi praca ciekawa a co najważniejsze pięniadze są na czas

naj

Chyba nie ma u nich żadnej oferty pracy, bo wszystkim odpowiada bieżąca atmosfera w firmie jak i odpowiednie warunki finansowe. Ciekawe tylko czy wypłata jest terminowa, wiecie może? Wynagrodzenie o czasie to podstawa.

Carlos

Pracowałem u nich 3 lata, gdyby nie wyjazd do Norwegii dalej bym tam był. Jak wrócę mam nadzieję, że mnie przyjmą.

Zostaw merytoryczną opinię o Konsprojekt Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Konsprojekt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Konsprojekt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konsprojekt Sp. z o.o.?

Konsprojekt Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Lidzka 54
    81-533 Gdynia