Opinie o BLS Pharma Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy BLS Pharma Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w BLS Pharma Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BLS Pharma Sp. z o.o. w Warszawa

Czy w BLS Pharma Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Byłą pracownica

BLS Pharma to firma Wojciecha Szwedzińskiego, prezesa Orion Pharmy. Tam ma fajną posadę, a BLS stworzył razem z bratem i ściągają kwas hialuronowy beznadziejnej jakości z Korei i na boku dorabiają spore sumki. Przedstawicieli zatrudniają przez Radfarm i tak na marginesie Orion też zatrudnia częściowo ludzi przez Radfarm, więc tutaj już mają spore oszczędności, ponieważ topią w fińskim Orionie kilku repów dla BLS-u. Sprytne, co? Kilku repoów, ponieważ jest ich 5/6 i kilku na umowę o dzieło. Wciśniesz kilka paczek ortopedzie do gabinetu to masz z tego 10/15% i się kręci. Praca polega na szukaniu skłonnych ortopedów do zakupu do gabinetu kwasu lub polecaniu go pacjentom przez lekarzy. Kosztuje dużo i jest najsłabszy jakościowo na rynku. To co najważniejsze to praca. Zielony przedstawiciel z GPS-em w (usunięte przez administratora) dostaje nazwiska klientów, którzy coś w przeszłości kupili i ma tam jechać i się tłumaczyć z działań poprzedniego przedstawiciela. Efektywność rozlicza właściciel prosto: byłaś u klienta i powinnaś sprzedać. Masz sprzedać 10 paczek dziennie. Nie sprzedajesz (a nikt z zespołu tego przez moje 3 m-ce pracy nie robił), to zwolnienie. Wszystko w tym temacie. Pracownicy Radfarmu nawet nie wiedzą o ruchach Pana Szwedzińskiego w kwestii zwolnień i są nimi zaskakiwani. Komentują to tylko krótko - FIRMA 3 MIESIĄCE. Więc jak nie masz absolutnie nic innego do roboty to tylko wtedy podejmij tam pracę. PS. (usunięte przez administratora)

judyta
@Byłą pracownica

Byłam zainteresowana praca w tej firmie. Moglabys cos wiecej napisac na drodze mailowej?

Była pracownica Nowy wpis
@judyta

Trudno nazwać to pracą. Tak jak pisałam, nic nie robisz to spróbuj ale szukaj w trakcie innego zajęcia. Wystarczy popytać u ortopedów i będziesz miał info, czy warto. 2/3 miesięcy to jest standard i nie licz na więcej.

Roman Nowy wpis
@Byłą pracownica

Sprostuje, firma stworzona przez 2 Panów z OrionPharma, Prezes i Dyrektor Marketingu i Sprzedazy. W KRS wpisana zona tego 1. Dajcie sobie spokój ludzie z tą firmą

Zaskoczenie Nowy wpis

Zaskakujące jest jak firma bije głową w mur od wielu wielu lat prowadząc ta sama strategie - zatrudnić niedoświadczonych, jak coś zrobi to popracuje pół roku, no chyba że ktoś będzie miał widzimisię i go zwolni wcześniej. Sami nas uczą żeby myśleć i się dopasowywać do sytuacji, a sami nie potrafią wyciągać wnioskow. Firma powinna budować relacje z klientami, co to mówi o firmie, skoro co 3-6 m-cy przychodzi nowy przedstawiciel? Jaka będzie miała opinie wśród kontrahentów? Żenada.

Była pracownica

Dlaczego, jeżeli piszę, że właściciel firmy W. Szwedziński zwolnił wszystkich przedstawicieli z dniem 31.03 wysyłając do nas mail z tą informacją, zostaje ona usunięta przez administratora?? Przecież to fakt. Powód, który nam został podany to „pandemia” i brak możliwości współpracy z lekarzami. Co się Administratorowi nie podoba w tym komentarzu?

Brałeś udział w rekrutacji do BLS Pharma Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Nikt

Chetnie

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w BLS Pharma Sp. z o.o.?

Pracownica

Rekrutacja???? Nawet najgorszemu wrogowi nie polecam tam pracy. 3 miesiace i wypad. Jedna wilka porazka !!!!!

Szkoda gadac

-Zastraszania pracowników -Celowe działania by tłumaczyć się nie wiadomo z czego - zbędne i nic nie wnoszące ZA Częste wizyty podwójne CO TYDZIEŃ!!! - gruszki na wierzbie obiecywane na rozmowie kwalifikacyjnej nie mające pokrycia w rzeczywistości - brak próbek, materiałów - najgorsza opinia wśród lekarzy.... - zakazany kontakt między przedstawiciela Pięć razy zastanów się czy właśnie Tu chcesz pracować

Sylwia
@Szkoda gadac

Wiele osób pisze tu w bardzo podobny sposób o pracy w BLS Pharma. To już zaczyna być wręcz niepokojące. Zastraszanie pracowników to przecież mobbing. Nie myśleliście, żeby wziąć sprawy w swoje ręce i zwrócić się o pomoc do odpowiedniej instytucji?

Katarzyna

Szkoda czasu! Jeśli jest się spoza branży, zdobyć doświadczenie i uciekać! Wizyty DM co tydzień, brak jakiekolwiek pomocy, brak szkoleń produktowych, brak merytoryki, nie relane wymagania! bardzo zła atmosfera w firmie. Strategia sprzedaży NA POGRANICZU PRAWA . Brak kompetencji DM, jeśli przestajesz się zgadzać ze zdaniem DM- wylatujesz, mimo dobrych wyników. Wszystkie negatywne opinie tutaj, to prawda !!!

GumoweLale

Nie ma co zawracac sobie glowy. Mialam kiedyś "zaszczyt" tu pracowac. Bls wszedzie tylko nie tu.

My

Trzy miesiace męczarni. Po wpisach wnioskuje ze nic sie nie zmieniło. Opinia wśród lekarzy najgorsza jaka moze byc. Nie dajcie sie nabrac na super pensje. Menagera zmieniaja co trzy miesiace i przedstawicieli tez.

Nie polecam... chyba ze szukasz przygody na trzy miesiące:)

Nie nie nie!!!! Strata czasu.

Bolek

@Ja a jak przebiegła cała rozmowa ? Jakie pytania Ci zadawał?

Warto??? Mam prace dobrą. Warto ryzykowac??? Zadnej dobrej opinii?? Pan rekrutujący pozostawil wrazenie milej osoby.

Ciekawy

Pan rekrutujacy robi dobre wrazenie i na tym sie konczy.....nie wierz ze z Tobą bedzie inaczej niż z tymi którzy pracowali tutaj...no chyba ze lubisz być poniżany

jak masz dobrą prace to się jej trzymaj...tu jej nie znajdziesz mimo iż dobre wrażenie jest...lepsze pieniądze, samochód...byłem w podobnej sytuacji na starcie

Basia

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Czy warto szukać pracy w firmie?

Zaciekawiony
@Basia

Nie warto, poczytaj wpisy. To firma kilkuosobowa z ciagla rotacja od 15 lat

Czy firma BLS Pharma Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Zaciekawiony

BLS nie daje żadnych szkoleń, wszystkiego trzeba nauczyc sie samemu, materiałow dostepnych do pracy prawie nie ma.Idziesz do klienta i swiecisz oczami , i odpowiadasz na pytanie co stalo sie z poprzednikami, którzy zostali zwolnieni w trybach natychmiastowych. Rotacja- co 3 mies wymiana zatrudnionych.

zakotwiczony

Bls - ludzie to jakaś porażka praca w tej firmie. Właściciele i p M to ludzie nie szanujący innych, stosujący komunikacje w stylu - ja wiem b dobrze a Ty jesteś nikim. Odradzam nawet gdybyście byli w wielkiej rozpaczy. Od kilku lat kompletują zespół i dzięki swojemu podejściu do ludzi ciągle maja problemy. Ludzie odchodzą albo sami przed końcem okresu próbnego ich zwalniają. Nie wyciagaja wniosków ze problem jest w ich podejściu do ludzi Pieniądze marne, samochody również, bez żadnych benefitów i zainteresowania pracownikiem. Tacy szefowie co motywują zastraszaniem i zero jedynkowym podejściem.

Jewgienij

Niepokojące opinie, miałem zamiar starać się o pracę w firmie.

Ryszard

@K. czy posiadasz informacje od znajomych z tej pracy, jak wygląda sytuacja w firmie dzisiejszymi czasy? W dzisiejszych czasach, gdy mamy rynek pracownika, warunki pracy ulegają dynamicznym przemianom. Jestem ciekaw jak sprawa wygląda w firmie BLS Pharma.

Lola
@Ryszard

Taaa. A rekrutacja trwa i trwa...ciągle na te same rejony wisi ogłoszenie. Ja tam pracowałam. Dziewczyny po 2 miesiącach były zwalniane. A co one mogły przez 2 miesiące osiągnąć sprzedając zamienniki zamienników? Tam nawet brat brata zwalnia. Żenada i mentalne bloto.

Ben

Jak wyglada etyka pracy? Firma powoli wchodzi na rynek pracy? Jak wyglada wspolpraca? Prosze o info

Rozczarowany
@Ben

0 etyki, krótko zwięźle i na temat. Więcej komentarzy znajdziecie szukając Orion Pharma - te same osoby zarządzają obiema firmami

Zostaw merytoryczną opinię o BLS Pharma Sp. z o.o. - Warszawa

BLS Pharma Sp. z o.o.