lala Nowy wpis

@LULU a co ci nie odpowiada w stylu zarządzania firmą?

LULU Nowy wpis
Klient

Nie polecam tej firmy. Sposób zarządzania przez Panią Dyrektor zostawiam bez komentarza. Zastanawiam się czy właściciele są świadomi co się dzieje w firmie. Prywata i wyłącznie prywata i od lat nic się nie zmieniło.

AMANDA 2020 Nowy wpis

Zgadzam się z przedmówcą, wypłaty w terminie jednak układ towarzyski nadal istnieje. Sposób zwalniania ludzi skandaliczny, trzeba wybrać się do siedziby firmy z końca Polski i okazuje się że po wypowiedzenie i auto firmowe zabrane a Ty człowieku radź sobie sam jak masz wrócić do domu.

Ja Nowy wpis

Jeżeli aplikujesz na dział farbiarni to musisz mieć świadomość, że używane chemikalia są bardzo niebezpieczne dla twojego zdrowia. Wystarczy poczytać specyfikację używanej chemii. Pracodawca jest zobowiązany do udostepnienia tych informacji. Dodatkowo proszę zwracać uwagę na kartę obiegowa produktu czy wszystko było przeprowadzone zgodnie z jej wytycznymi. Ewentualne nieprzestrzeganie jej zawartości może doprowadzić do tego że na rynek zostanie wprowadzony produkt który nie spelnia wymagań, a używają go ludzie bezpośrednio na skórze, dlatego jeżeli są jakieś odstępstwa prosze zawiadomić odpowiednie służby by uniknąć ewentualnych oskarżeń.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

amanda 2015

praca jak wszędzie , najbardziej demotywuje totalny brak możliwości awansu przez pewien "układzik towarzyski". wypłaty w terminie

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Nici AMANDA - Sulechów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Fabryka Nici AMANDA