PAINT FORCE EXTREMALNA PRZYGODA MAREK ANIOŁKOWSKI

Olsztyn

Opinie o PAINT FORCE EXTREMALNA PRZYGODA MAREK ANIOŁKOWSKI

izdko

To jest jakaś patologia, powinni ich zamknąć, niewypłacalni w 100%. Byliśmy ich podwykonawcą kiedyś i też pamiętam mnóstwo problemów związanych z formalnościami, kontaktem i samą realizacją

Adrian

Niestety my też z tą firma współpracowaliśmy, niestety Pan Marek nie odbiera telefonów. Nikt z pracowników nie może potwierdzić co z pieniędzmi. Trwa to już kilka miesięcy. A są nam winni nie małe pieniądze

only

Mu czekamy już drugi miesiąc na wynagrodzenie i do tej pory cisza

Agencja Pamida

Ostrzegam przed współpracą z PAINT FORCE EXTREMALNA PRZYGODA MAREK ANIOŁKOWSKI byliśmy podwykonawcą nasza firma pomimo siedmiodniowego terminu płatności nie otrzymała wynagrodzenia !!!!!!

Madeleine
@Agencja Pamida 20.10.2015 08:56

Nie zgadzam się z tą opinią! A też z Nimi pracowaliśmy!

Zostaw opinię o PAINT FORCE EXTREMALNA PRZYGODA MAREK ANIOŁKOWSKI - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PAINT FORCE EXTREMALNA PRZYGODA MAREK ANIOŁKOWSKI