BUDIMPET Sp. z o.o. Zakład Kamieniarski Witoszów Dolny

Witoszów Dolny

Opinie o BUDIMPET Sp. z o.o. Zakład Kamieniarski Witoszów Dolny

Adam

Witam jak obecnie wygląda sytuacja w BUDIMPET Sp. z o.o. Zakład Kamieniarski Witoszów Dolny? Są przyjęcia?

Anonimus

Kierownik ? Bywało gorzej, ale nie jest źle Atmosfera ? z Kolegami okej Wyższe sfera ? maja na Ciebie zlew, liczy się tylko kasa, z Tego co słyszałem to nie wypłacają Należności na czas, Możesz uzykać nawet 20+ dnia miesiaca

Znacie kogoś kto pracował w firmie BUDIMPET Sp. z o.o. Zakład Kamieniarski Witoszów Dolny ? Wiecie jaką opinią cieszy się firma? Czekamy na Wasze komentarze!

Zostaw opinię o BUDIMPET Sp. z o.o. Zakład Kamieniarski Witoszów Dolny - Witoszów Dolny

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BUDIMPET Sp. z o.o. Zakład Kamieniarski Witoszów Dolny