Zakład Usług Remontowo Budowlanych "JOTELBUD" Jan Laskowski

Legnica

Opinie o Zakład Usług Remontowo Budowlanych "JOTELBUD" Jan Laskowski

puszka

A ja się z tym nie zgadzam. Jeśli chodzi o Pana Laskowskiego, to jest to dobry fachowiec, pracownicy tez znają się na rzeczy, blacharz jest bardzo dobry. Każdemu zdarzają się wpadki, natomiast ja jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Janem.

syrenka

OSTRZEGAM PRZED BU [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ICZYM JANEM LASKOWSKIM z Legnicy to najgorszy [usunięte przez moderatora] niszczy wszystko czego się dotknie taka osoba nie powinna budować domów a pracownicy prosto z pod sklepu monopolowego OSTRZEGAM

Zostaw opinię o Zakład Usług Remontowo Budowlanych "JOTELBUD" Jan Laskowski - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Usług Remontowo Budowlanych "JOTELBUD" Jan Laskowski