DOUGHTY PRECISION ENGEERING LIMITED

Nottingham

Opinie o DOUGHTY PRECISION ENGEERING LIMITED

Słowa kojarzące się z DOUGHTY PRECISION ENGEERING LIMITED profesjonalna,srednia jakosc produkcji skomplikowanych detali,produkcja we wzbogacanych stalach nierdzewnych,brazie,wzbogacanym aluminium oraz plastiku,firma o bardzo wysokiej renomie na rynku Wielkiej Brytanii,jednak posiadajaca bardzo srednia kadre zarzadzajaca,co odbija sie stratami czasowymi w produkcji, wiekszosc pracownikow posiada wysokie kwalifikacje,place sa adekwatne do umiejetnosci,stresujaca atmosfera pracy,firma slabo dba o pracownika,

Zostaw opinię o DOUGHTY PRECISION ENGEERING LIMITED - Nottingham

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DOUGHTY PRECISION ENGEERING LIMITED