PTM

Wyszków

Opinie o PTM

rys
użytkownik zarejestrowany

Witam. Obecnie szukają kadry kierowców kat.C+E. Oferują podobno:umowę o pracę wysokie wynagrodzenie,nowe wygodne samochody,możliwość przyuczenia w przypadku braku doświadczenia,możliwość zatrudnienia w niemieckiej spółce. Jak myślicie? Warto?

Hazel

Powiem tak koledzy co do Firmy PTM to (usunięte przez administratora) tylko chcą ci zabierać i zabierać i nic nie dają (usunięte przez administratora)

elo

chyba u CIebie w głowie. kodeks pracy zapewnia pewne żeczy tylko ludzie daja sie robic w jajo.Polak tylko narzekać potrafi ale walczyc o swoje to juz nie, czeka az mu podadza na tacy

spedytor

ptm to poraszka za jakies 5 lat to bedze firma bialoruska jeden polak sie zwalnia na niego miejsce jest 2 waciakow alta brudne zasyfione

BYŁY KIERO

łuki - 2013-04-09 10:08:14 do maxi: w jakich czasach ty żyjesz człowieku,dofinansowanie do koloni dla dzieci?komuna sie skończyła i czasy kiedy państwowe firmy dopłacały do wszystkiegoPTM WYSZKÓW DNO BEZ PRZYSZŁOŚCI [usunięte przez moderatora]

łuki

Naxi

Skoro tak chwalisz tą firmę to czemu przez tyle lat żadne dziecko pracownika, ani on sam nie dostał paczki świątecznej ? Taką CENIONĄ firmę powinno być stać na upominek świąteczny. Albo dofinansowanie na odpoczynek dzieci.np. w formie kolonii. Moim zdaniem pracownicy tej firmy są zwykłymi robolami służącymi do napędzania maszynki z pieniędzmi. Gorąco pozdrawiam!

Zostaw opinię o PTM - Wyszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PTM