MD BAUMANAGEMENT GMBH

München

Opinie o MD BAUMANAGEMENT GMBH

Zawiedziony

Negatywne opinie płyną od byłych pracowników którzy odeszli i zamknęli temat tamtej firmy gdyż ci którzy pracują napewno boją się szczerze wypowiedzieć, ja jestem jednych z takich którzy temat Md juz zamknęli(dzięki Bogu ) a wpis że negatywne opinie płyną od ludzi którzy nadużywali alkoholu w pracy obraża mnie i wszystkich tych którzy ciężko pracowali i odeszli a jedyne co dostali wzamian to niesmak i problemy związane chociażby z otrzymaniem świadectwa pracy... jeśli osoba wyżej ma odwagę proszę podpisz się z imienia i nazwiska żeby przynajmniej było wiadomo kto jest tak zadowolony. Znam większość osób które pracowały( każdy kto tam pracował bądź pracuje wie która osoba może robić tutaj reklamę firmie ) . Kończąc szczerze firmy nie polecam i jeśli chcecie by w pracy traktowano was jako pracowników a nie jak woły budowlane to radzę się trzymać z daleka od tej firmy.

;)

Firma z roku na rok jest coraz lepsza.. pracujemy fajnym sprzętem i stawki idą w gore. Negatywne opinie są od ludzi którym szef nie pozwolił na pijaństwo w pracy. Obecnie potrzebujemy pracowników. Pozdrawiam wszystkich ;)

Koala

Siema Marek Grzegorz i reszta co tu się wyprawia . Pozdro

Swiry

Hehe dom wariatów i tyle

Joanna

Halo halo panowie, widze ze troszeczke sie tutaj ruszylo i starzy znajomi sie pojawili :)

Rower

To chyba się podszywa jakiś Casanowa barów mlecznych.

MAREK!

Ktoś o nicku MAREK podszywa się pod moje imię i pisze głupoty i bzdury,mam na imię Marek pracowałem tam ponad 5 lat i nie pamiętam żeby ktoś tam pracował o takim imieniu.Nie wiem kto pisze takie brednie i ewidentnie podpisuje się moim imieniem(kto tam pracował to pewnie się domyśla). Pozdrawiam

@MAREK! 03.07.2017, 21:14

Witaj Marku, jak juz sie pojawiles to fajnie by bylo gdybas napisal opinie, naturalnie obiektywna. Jak rodzina i zdrowie? Pozdrawiam Joanna.

Bogdan

Firma jest w porządku, zarobki też OK i na czas wypłacane.

Grzegorz

Też jestem zatrudniony w MD Baumanagement i mogę tylko potwierdzić opinię Marka i Łukasza, wypłaty terminowe i nadgodziny zawsze wypłacane bez zastrzeżeń. Mieliśmy do tej pory kilku nowych cwaniaków którzy uważali się za lepszych od reszty załogi, ale cóż tacy nigdzie nie znajdą wystarczająco dobrych warunków pracy.

@Grzegorz 22.06.2017, 19:00

Do GRZEGORZA tez jestem GRZEGORZ i tez pracuje w tej firmie duszy czas ale ciebie nie poznalem bo bym pamietal....ZNAJDZ SOBIE INNY NICK A NIE WOZ SIE PO MOIM IMIENNIU

@Grzegorz 03.07.2017, 12:31

Witaj Grzegorz, moglbys rowniez napisac swoja opinie :) podrawiam Joanna

Łukasz

Pracuję w tej firmie od lat i nie mam żadnych zastrzeżeń co do terminów i wysokości wypłat. Nadgodziny i urlopy też bez zastrzeżeń.

Marek

Pracowalem tam przez 5 lat i gdybym nie wrocil do polski z powodow rodzinnych chetnie bym tam zostal. Wyplaty byly zawsze na czas i dla nierobow czy zuli nie ma tam miejsca., to FAKT.

Jack

Firma dno.. wszystkie formalności załatwiasz sam praca przy dociepleniach garaży a nie jak piszą w ofercie przy remontach ... wypłaty bardzo słabe , godziny obicinane przez szefa który jest NAJWIĘKSZYM chamem jakiego w życiu spotkałem.Po odejsciu z firmy nadgodziny przepadły . Szczerze nie polecam i odradzam pracy w tej firmie.

@Jack 05.04.2017, 08:25

Dla "Cyganerii Nowoczesnej Europy" nigdzie nie bedzie wygodnie i wystarczajaco dobrze.

edzio

Dziad i tyle . Nie wypłaca W Polsce się więcej zarobi to się zastanówcie . Pracowałem tam i żałuję

@edzio 20.02.2017, 00:10

Chyba ciebie pamietam, Edzio. Byles zamieszany w kradzieze maszyn w tej firmie, czy to tylko zbieg okolicznosci ze twoj Nick jest tak podobny do imienia Edward :)

@edzio 20.02.2017, 00:10

Cześć Edward, Nadal znajdujesz przypadkowo maszyny z Hilti pozostawione przez innych na budowie? Pozdrawiam Grzegorz

ernest
użytkownik zarejestrowany

Może beda poszukiwać kogoś do Niemiec na budowy, zawsze rekrutowali wiec podejrzewam,że i teraz też.

aaa1407

Witam janie -ufsn czy mozna wiecej informacji na ten temat

Leo

oczywiście jak włacicielem jest Polak to nic dobrego, dzwonił do mnie dobrze że nie pojechałem

jan

Trzymajcie się z daleka od tej firmy, przysyłają umowę mailem do przeczytania, a na miejscu okazuje się że nie jest tak jak piszą, z gory płaci sie za mieszkane wszystkie formalności zalatwiasz sam, UWAGA NA TĄ FIRMĘ DAJCIE SOBIE SPOKÓJ.............

Zostaw opinię o MD BAUMANAGEMENT GMBH - München

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MD BAUMANAGEMENT GMBH