1000ideas creative agency

Kraków

Opinie o 1000ideas creative agency

A.

Czasami pracuję w tej agencji jako grafik freelancer i bardzo chwalę sobie tą współpracę. Zlecenia są różne, ale można się z nimi spokojnie dogadać. To chyba najbardziej zorganizowana agencja jaką spotkałam, a to przy pracy zdalnej ogromny plus.

Max

Warto zwrócić uwagę na nazwę firmy: 1000 ideas, a nie 1000 narzekań. To właśnie jest opisem ludzi, które zostają pracować w firmie. To nie jest firma dla osób, które nie mają inicjatywy i nie chcą rozwijać się, to jest firma dla osób, które szukają i korzystają z możliwości. W tej firmie każdy pracownik ma wybór: klepać coś z 9 do 17 lub zaproponować ciekawy projekt żeby dalej pracować nad tym. Bardzo prosty przykład jak z klepania zrobić coś większego: online marketplace, dać klientam możliwość edycji tych bannerów na stronie i sprzedawać gotowe kreacji na bazie poprzednich projektów. Wszystko zależy od osoby i od inicjatywy, zespól jest otwarty i zawsze jest w stanie pomóc, rozjaśnić coś lub nauczyć czegoś. Pracuję programistą w firmie, chętnie zapraszam do rekrutacji osób szukających wyzwań i rozwoju.

były pracownik

powtórzę jeszcze raz: klepanie banerów internetowych i to na podstawie gotowych już projektów. lepiej szukać czegoś innego.

były pracownik

Fajnie, że wszystkie poprzednie opinie zostały wyczyszczone przed administratorów portalu - czyżby na prośbę właścicieli tej wspaniałej firmy?

smutek
@P. 24.08.2016 13:15
Klepanie banerów to było tylko dla ludzi, którzy przychodzą twierdząc, że "są programistami", w rzeczywistości nic ni...

synu, chyba ktoś Ci posmarował za tą opinię

d
@smutek 20.09.2016 12:38
synu, chyba ktoś Ci posmarował za tą opinię

Widzę, że Ty też klepałeś "banerki" bo atmosfera i praca w tej firmie to przyjemność :)

Zostaw opinię o 1000ideas creative agency - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 1000ideas creative agency