P.P.H.U. "AG-MED" K. Jakś

Nakło nad Notecią

Opinie o P.P.H.U. "AG-MED" K. Jakś

Dadek

Wiesz co Anonim jeśli chodzi o P.P.H.U. to wypłata jest na czas jak już powiedziałeś, na zakładzie jest całkiem spokojnie, myślę że pracuje się ludziom całkiem dobrze i jeśli sądzisz że się nadajesz, to chyba całkiem nieźle może Ci wkrótce być, próbuj

lila

wyplata zawsze na czas , wiec ok

ANONIM -2

A MNIE SIE WLASNIE DOBRZE TAM PRACUJE, A SA OSOBY, KTORE FAKTYCZNIE NIE ZASLUGUJA NA DOBRE TRAKTOWANIE, JA POLECAM

obsluga bardzo nie mila jedynie maja dobry sprzet , po za tym czlowieka maja za nic

Zostaw opinię o P.P.H.U. "AG-MED" K. Jakś - Nakło nad Notecią

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U. "AG-MED" K. Jakś