La Cucina Italiana

Kielce

Opinie o La Cucina Italiana

MAREK

Od jakiegoś czasu jakość potraw zdecydowanie się psuła, ostatnimi czasy porcje też znacznie zmalały a udająca milutką właścicielka też za dużo sobie pozwala!!!!! Nie czepiam się jej wścibskiego zaglądania w talerze lub narzucania swego towarzystwa i dosiadania się do stolików bo do tego mogłem się przyzwyczaić ale paradowanie po sali w stanie upojenia alkoholowego to już przesada!!!!! NIE POLECAM SPOTKAŃ BIZNESOWYCH bo mogą zakończyć się tak jak moje...paliłem się ze wstydu!

Zostaw opinię o La Cucina Italiana - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie La Cucina Italiana