Opinie o Restauracja La Cucina Italiana Barbara Chrobot Hotel Restauracja La Cucina Italiana w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Restauracja La Cucina Italiana Barbara Chrobot Hotel Restauracja La Cucina Italiana. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Restauracja La Cucina Italiana Barbara Chrobot Hotel Restauracja La Cucina Italiana o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Restauracja La Cucina Italiana Barbara Chrobot Hotel Restauracja La Cucina Italiana w Kielce

Restauracja La Cucina Italiana Barbara Chrobot Hotel Restauracja La Cucina Italiana jest w trakcie rekrutacji na stanowisko Kelner. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

Yoosarian Nowy wpis

Najlepszym rozwiązaniem jest wogóle nie aplikowanie tam do pracy...chyba że nagrać co się dzieje tam i iść do PIP

Bobi

Najgorsze miejsce w jakim przyszło mi pracować ! Szefowa jest niesamowicie chamską i niekulturalną osobą, nie ma najmniejszego szacunku do pracowników; zdarza się, że potrafi nawrzeszczeć lub nawet zagwizdać na podwładnych. Jej zachowanie zdecydowanie zakrawa o mobbing. Praca bardzo ciężka, od rana do ostatniego klienta ( najczęściej do późnych godzin nocnych). Wynagrodzenie jest ustalane za dzień, więc w przypadku gdy kończymy pracę z ostatnim klientem jest to nieopłacalne bo nie mamy płacone za dodatkowe godziny. Ponadto pensja jest wypłacana z dużym opóźnieniem, najczęściej w ratach i trzeba się o nią prosić. Zdecydowanie odradzam, omijać to miejsce szerokim łukiem!

Renata
@Bobi

pracowalas jako kelnerka ? zdradzisz jak mozna stakwe za h? i czemu za nadgodziny nie jest placone, jak szefowa to tlumaczy ?

Bobi
@Renata

Tak jak wspomniałam, nie było stawki za h tylko za dniówkę. Jest to ok 200 zł za dzień nie zależnie od tego czy pracujesz 12 godzin czy 18...

Zbigniew
@Bobi

To słabo bo jak dostajesz dniówkę bez względu na ilość pracy to wiadomo że mogą cie wykorzystywać i kazać zostawać dłużej. Często trzeba tak robić? Coś dodatkowo z napiwków można było wyciągnąć?

Łuk
@Bobi

Mam koleżankę która tam pracowała i wszystko potwierdziła.

@Łuk

A jak długo tam była i w sumie czemu akurat to miejsce do roboty wybrała?

Kati Nowy wpis
@Bobi

Ja miałam tam staż zawodowy ???? zgadzam się z Twoją opinią,szefowa wyzyskuje,praca do ostatniego wypolerowanego sztućca, nawet jeśli masz zostać do 1:00w nocy,nie obchodzi ją brak transportu do domu,ani L4 jeśli zachorujesz,wyzywa, upokarza i za 3miesiące stażu dostałam 600zł(!)bo mi trzymała listę obecności ,wykreśliła dni w których byłam a urząd pracy nic z tym nie chciał zrobić! jednocześnie karzą przyrządzać sałatki,myć naczynia, wyparzać,i polerować sztućce i nawet pielęgnować ogródek...w tym momencie nie jesteś w stanie bez sześciu rąk dać rady ???? a jadu pełno że nie nie jesteś wydajny,a o pieniądze musisz się prosić i wogóle nie ma o czym mówić żeby tam ktoś wytrzymał długo.

Yoosarian Nowy wpis
@Łuk

Sama prawda

Maciek

Czy restauracja ma zmiany 12 godzinowe ?

Kati Nowy wpis
@Maciek

Najlepiej gdybyś był 24/h jak robot???? nawet tam nie idź do tej francy,pogada z Tobą szefowa kuchni,a potem wpadnie od czasu do czasu Her Barbarossa i zacznie chamsko ,,ej Ty no i palcem w Ciebie"i poczujesz się jak dno kompletne bo jak konia Cię obczai na targu...potem (usunięte przez administratora)będzie drżeć i da Ci za trzy tygodnie pracy 200zł (,okres próbny ????)i wracaj do domu nad ranem czym chcesz bo mają w (usunięte przez administratora)czy masz czym wrócić,daj sobie spokój z tą jej restauracją bo szkoda nerwów

MAREK

Od jakiegoś czasu jakość potraw zdecydowanie się psuła, ostatnimi czasy porcje też znacznie zmalały a udająca milutką właścicielka też za dużo sobie pozwala!!!!! Nie czepiam się jej wścibskiego zaglądania w talerze lub narzucania swego towarzystwa i dosiadania się do stolików bo do tego mogłem się przyzwyczaić ale paradowanie po sali w stanie upojenia alkoholowego to już przesada!!!!! NIE POLECAM SPOTKAŃ BIZNESOWYCH bo mogą zakończyć się tak jak moje...paliłem się ze wstydu!

Aneta
@MAREK

@MAREK, no widzisz, a w Internecie La Cucina Italiana ma 4,5 gwiazdki. Interesuję się tym, bo chcę startować na pomoc kuchenną i szukam tu wiadomości, jakie są stawki. Podobno w zeszłym roku płacili 3-3,5K. To prawda?

Kati
@Aneta

Ta kobieta,, szefowa" nie szanuje ludzi,od razu zwraca się kpiąco,per,,Ty", wielce bierze na próbę,potem za 3tygodnie pracy dostajesz z łaski 200zł???? musisz oprócz zmywaka wiele innych czynności wykonać,potem jeszcze zostajesz do czasu aż Cię puszczą do domu (nawet 1:00)mimo że masz określone godziny (za to już nie płacą)zapomnij o L4, szefowa je wyśmieje i cudem nie porwie...zwolni Cię od razu bez zapłaty i zwyzywa i poniży...wyzysk straszny????zwykła chamska i bezczelna kobieta,która była zwykłym ogrodnikiem a wzbogaciła się na tym że zrobiła sobie dziecko z księdzem i otworzyła restaurację i dom weselny... ????nie polecam pracy,stażu ani nic z tych rzeczy w tymże lokalu????w razie stażu z urzędu pracy robi tak że cudem masz cokolwiek wypłacane,urząd cudem od niej listę egzekwuje,i wogóle jaki kolwiek kontakt (po trzech miesiącach udało mi się 600zl dostać stażowego!)

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Restauracja La Cucina Italiana Barbara Chrobot Hotel Restauracja La Cucina Italiana? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku POMOC KUCHENNA?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Restauracja La Cucina Italiana Barbara Chrobot Hotel Restauracja La Cucina Italiana - Kielce

• Jak się pracuje w Restauracja La Cucina Italiana Barbara Chrobot Hotel Restauracja La Cucina Italiana?

Zobacz opinie na temat firmy Restauracja La Cucina Italiana Barbara Chrobot Hotel Restauracja La Cucina Italiana tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

3.7/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Ks. Piotra Ściegiennego 38
    25-114 Kielce