Opinie o MBE group Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie MBE group Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MBE group Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MBE group Sp. z o.o. w Kraków

Świetna firma, jeśli ktoś lubi partnerskie relacje, DOBRE i inteligentne zarządzanie (to nie zdarza się często), ciekawe i ambitne projekty dużo funu w pracy fajnych i mądrych współpracowników ;)

Jak jest z pakietem medycznym w MBE group Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Julia
@pracownik

Super. Bo ja obecnie szukam info o pracy jako Account Manager. Firma prowadzi rekrutacje na swojej stronie internetowej. Piszą że jest dowolna forma współpracy. A ktoś wie czy faktycznie jest pełna dowolność wyboru? Chętnie dają UoP?

Pracownik19
@Julia

Dają ;)

@Pracownik19

A wiesz może coś więcej na temat pracy na tym stanowisku? Ale już w takim praktycznym ujęciu to w firmie?

Pracownik19
@Paulina

O stanowisku nic nie wiem, ale w firmie lubię pracować. Jest w bardzo w porządku.

Paulina Nowy wpis
@Pracownik19

Aha, a to zdradzisz swoje tajemnicze stanowisko i przy okazji warunki jakie na nim są? Każdy ma szansę na nie kandydować czy są spore wymagania?

Pracownik19 Nowy wpis
@Paulina

Na moje na pewno nie bo mamy tylko jedną taką pozycję w firmie i to ja wypełniam te obowiązki. A warunki są naprawdę okej.

iwonaanna2
Kandydat

Dzień dobry, startuję na stanowisko HR Business Partner w Krakowie. Chciałabym dopytać: czy telefonu od rekrutera/rekruterki można spodziewać się przed zakończeniem publikacji ogłoszenia na Pracuj.pl, czy dopiero później? Oczywiście w przypadku zainteresowania kandydaturą;-) Ile zwykle trwa proces rekrutacyjny? Z góry dziękuję za informacje. Pozdrawiam.

Szymon Książkiewicz
@iwonaanna2

Dzień dobry, dziękujemy za Pani aplikację i zainteresowanie tą ofertą. Pierwszy kontakt będzie z mojej strony, planujemy rozpocząć kontakt z wybranymi kandydatami w przyszłym tygodniu. Proces rekrutacyjny jest w naszej firmie dwuetapowy. Jest to nowe stanowisko w Grupie MBE, więc można się spodziewać, że będzie on trwał dłużej niż zazwyczaj. Będziemy się jednak starali zakończyć go w ciągu maksymalnie 2-3 miesięcy. Polecam się w przypadku dalszych pytań. :)

Szymon Książkiewicz Nowy wpis
@Szymon Książkiewicz

Dziękuję za informacje:-)

Szymon Książkiewicz Nowy wpis
@iwonaanna2

Dziękuję za informacje:-)

Czy pensja w MBE group Sp. z o.o. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Redaktor, ich ogłoszenie jest 1 lutego na Pracuj.pl.

Grupa MBE
@Pytanie

Dzień dobry, na tym stanowisko oferujemy wynagrodzenie podstawowe bez systemu premiowego.

Jak jest z pakietem medycznym w MBE group Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Malina
@Pytanie

Istnieje :) Tak, można dołączyć rodzinę -> mamy dostęp do pakietów indywidualnych, partnerskich oraz rodzinnych.

Joanna
@Malina

A jak się korzysta z tego pakietu rodzinnego, to ile pracownik musi dopłacić za jednego członka rodziny? Jak to wygląda? :)

Malina
@Joanna

Pakiet podstawowy jest bez dopłaty a reszta zalezy od konfiguracji. To jest spora tabela z wieloma opcjami, więc nie będę tego wrzucać na goworka :)

@Malina

Czyli to standard pewnie. A jeśli chodzi o jakieś inne benefity lub warunki scoajlne to co na aktualnie można liczyć?

Rozmowa kwalifikacyjna
Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MBE group Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Programista PHP.
logo firmy inż. Elektryk Projektant - Koordynator Działu
logo firmy Przedstawiciel Medyczny
APC Instytut
(29 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Czy MBE group Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

@Pytanie

Dzień dobry, staramy się pracować w godzinach "biurowych", pracownicy najczęściej zaczynają pracę w godzinach 8-10. Jesteśmy jednak elastyczni: jeśli komuś zależy na innych godzinach pracy, ustalamy to indywidualnie z pracownikiem.

MBE
@Pytanie

Cześć! Wygląd procesu różni się nieco w zależności od stanowiska, ale najczęściej można się spodziewać trzech etapów: rozmowy telefonicznej, zadania rekrutacyjnego oraz dłuższej rozmowy na żywo lub video. Rekrutację prowadzi przyszły manager lub managerka.

Paulina

Co Ty piszesz, serio? :/ A masz na to wszystko chociaż jakieś dowody? Bo napisać tak to każdy sobie niestety może

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w MBE group Sp. z o.o.? Umieścili kilka ogłoszeń na Pracuj.pl.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w MBE group Sp. z o.o.?

@Pytanie

Dzień dobry, jak najbardziej. :) Raz w roku organizujemy 2-dniowy wyjazd integracyjny, a poza tym w poszczególnych biurach regularnie odbywają się imprezy integracyjne.

Agata

MBE group poszukuje osoby, która będzie odpowiedzialna za działania marketingowe mediów grupy, tj. na przykład: serwisów internetowych i przewodnika. No ale co ważne, kandydat musi mieć przynajmniej 2 lata doświadczenia w obszarze marketingu internetowego: https://mbegroup.appmanager.pl/ogloszenie/43/37/marketing-specialist-specjalista-ds-marketingu/ Ktoś ma takie doświadczenie i będzie aplikować?

@Agata

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. Niezależnie od ewentualnych odpowiedzi kandydatów chcielibyśmy poinformować, że zakończyliśmy już tę rekrutację. Serdecznie zapraszamy do aplikowania na inne ogłoszenia naszej firmy: https://mbegroup.pl/kariera

Twoje doświadczenie może zmienić rynek pracy. Dodaj komentarz o firmie MBE consulting group Sp. z o.o. na naszym forum.

wladek
@admin

proszę o usunięcie mojego głosu, to przez przypadek...

Zostaw merytoryczną opinię o MBE group Sp. z o.o. - Kraków

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w MBE group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MBE group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MBE group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
MBE group Sp. z o.o.